Інтерактивна онлайн платформа “Smart City”

Шановні колеги і студенти Університету Грінченка!  З радістю інформуємо вас, що наші партнери з команди Громадської організації «СМАРТ СІТІ ХАБ» 
розробили унікальну інтерактивну онлайн платформу “Smart City” і пропонують нам безкоштовно долучитися до проєкту і пройти інтерактивний модульний курс! 
В результаті кожен, хто пройде навчальний курс, отримує Сертифікат. 
«СМАРТ СІТІ ХАБ» — незалежна, неприбуткова організація, яка ініціює та підтримує процеси розвитку комфортного розумного міста. 
Основні напрямки діяльності організації є – якісна доступна IT-освіта для дітей, молоді  і дорослих, екологічні ініціативи та цифровізація процесів життєдіяльності міста. 
Ця креативна команда завжди запускає унікальні проекти, які допомагають переосмислити культуру та механіку освіти з урахуванням глобальних цифрових трендів. 
Один з таких проєктів  - щорічний Форум Київ Смарт Сіті. Нещодавно, багато хто з вас був учасником Форуму Київ Смарт Сіті 2020, який пройшов на високому рівні і для нашого Університету був безкоштовним. 
Отже, на сьогодні  - головна новина - навчальна інтерактивну онлайн платформу “Smart City”. Курс містить 5 актуальних модулів:
1) Смарт Сіті 2) Транспорт. Мобільність у місті. 3) Екологія 4) Цифрові міські сервіси 5) Електронна демократія
Мета курсу: допомогти киянам  і гостям столиці розкрити власний потенціал та продемонструвати, як завдяки smart-рішенням вони можуть змінювати столицю вже сьогодні.
Інтерактивна онлайн платформа “Smart City” є універсальною, корисною і цікавою для людей будь-якого віку, 
які цікавляться інноваціями й прагнуть змін. Її можна використовувати під час навчального процесу у закладах освіти або ж самостійно опановувати модулі курсу не виходячи із дому.
Інтерактивна платформа «Smart City» дає жителям мегаполісу інструменти для реалізації урбаністичних ідей, навчає як юних киян і молодь, так і дорослих, як користуватися необхідними інструментами в розумному місті.
Це перший на сьогодні онлайн-ресурс із застосуванням штучного інтелекту для навчання, зі своєю власною структурою, 
методологією та логічним поєднанням різноманітних порад із застосування інновацій та електронних сервісів, які працюють в інфраструктурі столиці вже зараз. 
Для більш детального ознайомлення з навчальною платформою запрошуємо перейте за посиланням і розпочати навчання: https://smartcityschool.com/  
Інформаційний ролик - https://fb.watch/1S9wMXDIQC/
 
Ссылка_на_сайт_платформы_и_контакты.png