Зміни у структурі Університету

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Факультет інформаційних технологій та управління шляхом поділу та створено:

- ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА МАТЕМАТИКИ

- ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ

Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

Календар подій

Гостьова лекція Поздєєвої К.В. на тему: "Бюджетний процес. Складання прогнозу та проєкту бюджету міста Києва"
26 листопада 2021 о 14.00 для студентів спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" та студентів і аспірантів спеціальності "Економіка" відбудеться гостьова лекція заступника директора Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) Поздєєвої Катерини Вікторівни.
Тема лекції "Бюджетний процес. Складання прогнозу та проєкту бюджету міста Києва".
Лекція відбудеться в онлайн форматі на платформі Google Meet за посиланням:meet.google.com/yjj-jhpi-jcp