Зміни у структурі Університету

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Факультет інформаційних технологій та управління шляхом поділу та створено:

- ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА МАТЕМАТИКИ

- ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ

Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

Відкрите заняття Абрамова В.О.

01 березня 2021 року о 10.00-11.20 год. відбудеться відкрите онлайн заняття "Процеси в системах передавання інформації" для студентів 1 курсу груп ІНб-1-20-4.0д та ІНб-2-20-4.0д (дисципліна "Фізичні процеси в
обчислювальних системах") доцента кафедри комп'ютерних наук і математики Абрамова Вадима Олексійовича.

Запрошуються усі бажаючі.
Для отримання лінка на заняття просимо звертатись до Абрамова Вадима Олексійовича електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.