Благодійний Великодній Аукціон 2021

Коли: 30 квітня - 07 травня 2021 року
Де: мережа Фейсбук, сторінка Ради студентського самоврядування Інституту мистецтв https://www.facebook.com/studkaimgrinch

Каталог представлених робіт - завантажити
Для замовлення певного лоту просимо у зручний для Вас спосіб (електронна пошта, мережа фейсбук, вайбер) зв'язатися з координатором аукціону  –  Світлана Стрельцова: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., 050 530 89 37 (viber)

Нагадаємо трішки про аукціон:

☼ Що являє собою цей благодійний захід?

Студенти освітньої програми "Образотворче мистецтво" дають свої власні роботи на аукціон, щоби зібрати кошти і допомогти тим, хто цього особливо потребує.

☼ Куди йдуть кошти?

Останні два роки ми співпрацюємо з БО «Фонд Олени Пінчук», яка піклується про проблеми ВІЛ-інфікованих діток. Всі зібрані кошти перераховуються в цей фонд, на «Мобільну клініку для ВІЛ-інфікованих дітей».

☼ Як покупці отримують придбані роботи?

Новою поштою або ж їх можна буде забрати в корпусі на бул. Шамо 18/2 за попередньою домовленістю.

Пропонуємо напередодні світлого свята Великодня оголосити «Тиждень добрих справ»

Давайте разом робити добрі справи – безкорисно та щиро ♥♥♥

Радісних Великодніх свят!