Події

В рамках роботи Центру розвитку компетентностей «Центру муніципальної економіки» та у ході вивчення навчальної дисципліни «Економіка міста» 24 червня 2022 р. студентами спеціальності Економіка (3 курс ЕКб-1-19-4.0д) була проведена щорічна презентація студентських проєктів «Проєкт для міста».

Не зважаючи на складні сучасні обставини наші студенти представили дуже цікаві та інноваційні проєкти щодо майбутнього розвитку наших міст. Консультаційну роботу у ході підготовки проєктів здійснювала професор Лойко Валерія Вікторівна.

Студентів зацікавили питання сучасного розвитку українських міст. У ході презентації проєктів проходило жваве обговорення щодо реальності реалізації того чи іншого проєкту. Всі проєкти викликали зацікавленість. Володимир Гелюта представив «Проєкт автостоянок у місті Києві», в якому було узагальнено найбільш цікавий досвід організації автостоянок в інших містах світу. Марія Ятлук у своєму проєкті «Проєкт швидкісних підземних доріг» провела адаптацію фантастичної ідеї Ілона Маска для умов міста Києва. Ангеліни Рибалко розробила цікавий «Проєкт сенсорного саду в місті для розвитку дітей». Вероніка Шевчук представила «Проєкт швидкісної доставки продуктів та ліків у місті». Богдана Бурин обґрунтувала у своєму проєкті «Діснейленд у Києві» мрію багатьох дітей та дорослих щодо створення парку розваг Діснейленд в майбутньому. Цікавий проєкт представила Єлизавета Нечипоренко «Проєкт активного дизайну вулиці міста як запорука безпеки». Альона Бондар запропонувала у своєму «Проєкті дитячого спортивного майданчику» ідею удосконалення реального міста в спальному районі міста Києва. Олександр Стадник запропонував «Проєкт озеленення зони відпочинку у Деснянському районі міста Києва».

Обговорення проєктів було присвячено майбутньому розвитку міста Києва та інших міст України. Разом до перемоги!

 

 

 

 

 

16 червня 2022 року на Факультеті інформаційних технологій та управління було проведено семінар для здобувачів вищої освіти «Плагіат: шляхи запобігання та інструменти перевірки» за участі заступника декана за наукової роботи Н.В. Коршун.

Під час семінару було обговорено такі питання:

 • поняття академічної доброчесності;
 • формування культури дотримання принципів академічної доброчесності;
 • нормативна база з питань дотримання академічної доброчесності;
 • передумови та причини виникнення порушень принципів академічної доброчесності;
 • різновиди порушень, приклади, наслідки;
 • поняття плагіату, його різновиди;
 • інструменти перевірки робіт на плагіат;
 • ресурси для підвищення власної обізнаності в питаннях академічної доброчесності.

image1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 червня 2022 року в рамках роботи Центра основ управління доцент кафедри управління, Акіліна О.В., та студенти спеціальності Менеджмент, відвідали захід від наших партнерів НR-бренд агенції UGEN - UGEN: HR Brand Day.

Зазначений захід був корисним як для викладачів, так і для студентів, які цікавляться питаннями управління персоналом.

Особливо цікавими були:

 • Презентація результатів опитування «Очікування від роботодавця у 2022 році».
 • Дискусія навколо питання: що з Employer Brand під час війни та після перемоги: що відновиться у звичному форматі, а що змінилось назавжди?
 • Поради про підтримку Employer Brand з мінімальним бюджетом, та як утримати й розвивати впізнаваність компанії в умовах війни.
 • Розмірковування над темою: чому «лідерство» втрачає тренд як навичка серед junior-ів та які цінності набувають сенсу й популярності.

 

 image

Щиро вітаємо студенток 2 курсу спеціальності Економіка Любов Пашиніну та Курочку Олександру з перемогою у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт. Конкурсна наукова робота на тему «Критерії забезпечення соціально-економічної безпеки мешканців міста в умовах мирного та воєнного часу» отримала диплом 3 ступеня серед 166 робіт, які надійшли на конкурс. Конкурс проводився з метою інтеграції України у європейський освітньо-науковий простір, підвищення інноваційної активності студентів, створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді. Організаторами Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт виступили: Університет Матея Бела (Словаччина), Інститут технологій і бізнесу (Чехія), Вища школа європейських і регіональних досліджень (Чехія), Євразійський університет імені Л.Н. Гумільова (Казахстан), Вища школа менеджменту інформаційних систем ISMA (Латвія), Алітус Коледж Університету прикладних наук (Литва), Люблинська політехніка (Польща), Вроцлавський економічний університет (Польща), Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського.

Щиро вітаємо Любов Пашиніну та Олександру Курочку та їх наукового керівника доктора економічних наук, професора Лойко Валерію Вікторівну з перемогою та бажаємо наступних наукових здобутків!

 

 

 

З 06.06.2022 студенти ІІІ курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» розпочали проходження навчальної практики в Пенсійному фонду України Київської області. Сьогодні задля вдосконалення якості обслуговування громадян, відкритості та прозорості пенсійної системи в пенсійній службі Україні впроваджують нові електронні сервіси, відбувається цифровізація пенсійних послуг нового покоління. Студенти під час практики ознайомляться з інноваціями та цифровізацією пенсійної системи. У Головному управлінні Пенсійного фонду України у Київській області здійснюється стажування та проходження навчальних, виробничих і переддипломних практик вмотивованої молоді шляхом ознайомлення їх із специфікою діяльності органів Пенсійного фонду України, набуття ними практичного досвіду, у тому числі для майбутньої роботи на посадах державної служби.

Висловлюємо щиру подяку начальнику Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Фатхутдінову Василю Гайнуловичу, начальнику управління пенсійного забезпечення Самутін Любові Василівні, начальнику управління з питань виплати пенсій Корчаці Лесі Олександрівні, начальнику управління по роботі з персоналом Євстратовій Тетяні Павлівні за співпрацю та організацію практики на високому професійному рівні в очному форматі для наших студентів.

 

 

 

Колектив ФІТУ продовжує працювати над реалізацією грантового проєкту «Teaching Digital Entrepreneurship» в рамках роботи Центру провайдингу інновацій та цифрового підприємництва (кафедра фінансів та економіки ФІТУ, в особі Краус Н.М.) та Центру функціонального менеджменту (кафедри управління ФІТУ, в особах Краус К.М. та Штепа О.В.). 30 травня 2022 року було проведено планову роботу зустріч з партнерами роботи над силабусами та презентаційним матеріалом курсу й обговорено наповнення курсу інформативними практичними матеріалами з цифрового підприємництва. Обговорили також представлення практичних кейсів на найближчій робочій зустрічі. Бажаємо команді проєкту нових наукових здобутків!

 

 

Президент України Володимир Зеленський посмертно нагородив орденом "За мужність” III ступеня нашого студента Євгена Слюсаренка, бійця  Збройних Сил України, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі. 

Про це йдеться в указі указі №384/2022 на сайті президента.

 

У запеклих боях із рашистськими загарбниками загинув студент третього курсу Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка, доброволець ЄВГЕН СЛЮСАРЕНКО.

Він народився 25 грудня 2001 року в столиці України – м. Києві, у 2019 році закінчив навчання у Київському природничо-науковому ліцеї № 145 і вступив до Університету Грінченка на спеціальність «Комп’ютерні науки».

Євген був життєрадісною та активною молодою ЛЮДИНОЮ, захоплювався спортом. У 2018 він став Чемпіоном України з давньогрецького бойового мистецтва – панкратіону, а 2019 року – призером Чемпіонату України з грепплінгу. Він був активним учасником вболівальницького руху Ультрас Динамо Київ (колектив North Company).

З перших днів наступу рашистів на Північ України та Київ, Євген разом з товаришами з North Company пішли в Територіальну оборону м. Києва, а згодом поповнили лави Збройних Сил України у добровольчому батальйоні. Після активних бойових дій на Київщині він та його побратими вирушили захищати східні рубежі України.

22 квітня 2022 року на полі бою з окупаційними військами РФ під час виконання бойового завдання Євген Слюсаренко та декілька його побратимів загинули під час вибуху ворожої міни. Він прийняв останній бій на Харківщині у 58-й день від початку нової фази війни проти України, захищаючи нашу країну від окупантів.

Студент-грінченківець був і залишиться у нашій пам’яті справжнім патріотом України!

Найкращі сини України віддають своє життя за наше вільне та мирне майбутнє. На жаль, ПЕРЕМОГИ без смерті ГЕРОЇВ не буває...

Дякуємо, що ТИ був і БОРОВСЯ за нашу Свободу!

Дякуємо Євгену Анатолійовичу та Тетяні Юріївні – батькам Євгена Слюсаренка, його шкільним наставникам за виховання мужнього сина і захисника, ПАТРІОТА УКРАЇНИ.

Університет Грінченка у день похорону Євгена приспустить прапори України, Києва, власний прапор і прапор Європейського Союзу.

Глибоко сумуємо та висловлюємо щирі співчуття родині Євгена.

Вічна пам’ять! Герої не вмирають!

 

original

Сторінка 1 із 123