Зміни у структурі Університету

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Факультет інформаційних технологій та управління шляхом поділу та створено:

- ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА МАТЕМАТИКИ

- ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ

Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

Засідання робочої групи з написання грантових заявок на Erasmus+ ( Jean Monnet) кафедри комп’ютерних наук і математики

20 листопада 2019 року кафедрою компютерних наук і математики Факультету інформаційних технологій та управління,  спільно Найманом Геннадієм Олександровичем (Ліцей інформаційних технологій № 79) було проведено засідання робочої групи для написання грантових заявок на Erasmus+ (Jean Monnet). На засіданні проаналізували досвід 2019 року та обговорювали учасники питання перспективних напрямів; можливі тематики заявок на 2019 рік.