Продовжуємо співпрацю з Ліцеєм інформаційних технологій № 79

 

В Університеті Грінченка добре знають, що є запорукою успішної освіти – її непервність та логічність на всіх рівнях. Тому для нас є важливим тісна співпраця із закладами середньої освіти, яка передбачає не тільки екскурсії чи Дні відкритих дверей, але й спільні заняття.

Саме так ми співпрацюємо із Ліцеєм інформаційних технологій № 79 (м. Київ). Починали ми із майстер-класу «Теорія ігор: прийняття стратегічних рішень в умовах невизначеності й конфлікту», який провів професор кафедри комп’ютерних наук і математики Факультету інформаційних технологій та управління в межах Прошкін В.В. в стінах ліцею.

А 30 січня 2020 р. учні ліцею прийшли до нас на майстер-клас з тривимірної комп’ютерної графіки. Протягом заняття учні під керівництвом аспіранта кафедри Горбатовського Д.В. ознайомились із основами графічного редактора Autodesk 3ds MAX і спроектували …віз. Саме так – віз, бо з навіть таким звичайним об’єктом не так просто впоратись. У кожного він вийшов неповторний, бо кожен художний бачить по своєму. Навіть, були спроби створити коня, правда, не у всіх вони виявились вдалими, а кінь – впізнаваним.

Після заняття завідувач кафедри Литвин О.С. провела коротку екскурсію по корпусу і розповіла про спеціальності факультету і Університету.

Сподіваємось, що коротке перебування наших гостей в ролі студентів їм сподобалось, і пізніше вони отримають повну версію пакету «студент Університету Грінченка».