Майстер-класи із пошуку радіозакладних пристроїв та використання дронів

10 березня 2020 року на кафедрі інформаційної та кібернетичної безпеки Київського Університету імені Бориса Грінченка в рамках тижня кібербезпеки «Кібербезпека в школі: виклики та перспективи», який проводився сумісно з Ліцеєм інформаційних технологій №79, було проведено захід, у рамках якого майбутні студенти мали змогу отримати всю необхідну інформацію про навчання в Київському Університеті імені Бориса Грінченка та зробити свій перший крок до здобуття освіти за спеціальністю 125 «Кібербезпека».

Протягом заходу майбутні студенти зустрілися з завідувачем та представниками кафедри, одержали детальну інформацію щодо наявних напрямів навчання, дізналися про навчальний процес і перспективи працевлаштування випускників.

Для учнів та супроводжуючих було проведено два майстер-класи із пошуку радіозакладних пристроїв та використання дронів у виконанні доцента кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки Київського Університету імені Бориса Грінченка, кандидата технічних наук, Артема Платоненка та студента 4-го курсу Георгія Олексієнка.

Цей захід виявився особливо корисним для тих, хто ще не визначився зі своєю майбутньою професією чи мали сумніви щодо сфери, з якою прагнуть пов’язати своє життя, оскільки були продемонстровані сучасні технічні засоби та сфери їх застосування. Найактивніші абітурієнти мали змогу спробувати роботу продемонстрованої техніки самостійно, що залишило за собою яскраві враження.

Інформація щодо інших заходів у рамках тижня кібербезпеки буде оприлюднена найближчим часом.