З 8 березня!

Шановні колеги, викладачі, співробітниці, аспірантки та студентки, прийміть найщиріші вітання з Міжнародним жіночим днем!

Це прекрасне весняне свято уособлює собою величезну любов і повагу до прекрасної половини людства, тому воно по праву вважається одним із самих улюблених у нашій країні.

Сьогодні ми не уявляємо життя суспільства без активної та плодотворної діяльності жінок у всіх сферах: виробництві, науці, культурі, охороні здоров’я, бізнесі, політиці й, звичайно, у навчанні.

Сучасні представниці прекрасної статі успішно долають труднощі та психологічні навантаження, соціально активні, комунікабельні, зростають професійно та особистісно, встигаючи, при цьому, піклуватись про близьких, виховувати дітей, зберігати тепло домівки.

Зі святом, милі жінки! Бажаємо вам любові, щастя, здоров'я, посмішок, безліч приводів для радості, благополуччя вам і вашим близьким!

Нехай збуваються всі добрі побажання, які ви почуєте у ці святкові дні!

Чоловіки Факультету інформаційних технологій та управління