Вебінар учасників міжнародного проекту PLATINUM

9 березня 2021 відбувся вебінар, який було організовано в межах міжнародного проєкту PLATINUM (Партнерство для навчання та викладання математики в університеті - Erasmus+ KA203 Strategic Partnerships for higher education Project “Partnership for Learning and Teaching in University Mathematics” (2018-1-NO01-KA203-038887). До заходу долучились понад 150 учасників з різних країн світу.

Під час вебінару було представлено інтелектуальні результати проєкту та приклади завдань з математики на основі дослідницько-орінтованого підходу, розроблених та апробованих в університетах-партнерах з Великобританії, Іспанії, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, України та Чехії.

Основні доповіді виголошували: академічний керівник проєкту професор Барбара Яворскі (Університет Лафборо), запрошений спікер професор Мішель Аріті (Паризький університет Дідро) та професор Рейнхард Хохмут (Університет Лейбніца, Ганновер).

Приклад завдання для відкритого inquiry під час вивчення теми: «Числові ряди» для студентів 1 курсу спеціальності «Математика» від команди з Київського університету імені Бориса Грінченка представляла Оксана Глушак.