Зміни у структурі Університету

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Факультет інформаційних технологій та управління шляхом поділу та створено:

- ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА МАТЕМАТИКИ

- ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ

Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

Захід в рамках Kyiv EdFest

25.03.2021 в рамках освітнього фестивалю управлінської майстерності «KyivEdFest» кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри компютерних наук і математики Вембер Вікторія Павлівна провела онлайн-семінар для педагогічних працівників ЗЗСО м.Києва «Формувальне оцінювання та цифрові інструменти для його реалізації».

Учасники ознайомилися з поняттям формувального оцінювання та його особливостями, стратегіями оцінювання, цілями формувального оцінювання на різних етапах заняття – перед початком роботи, в процесі роботи та наприкінці заняття, структурою процесу формувального оцінювання, а також прикладами цифрових інструментів, класифікованих в різні групи інструментів, з визначенням для яких цілей формувального оцінювання вони можуть бути застосовані. Одним з видів формувального оцінювання є пірінгове оцінювання – на семінарі було розглянуто особливості цього виду оцінювання, а також наведено приклади цифрових ресурсів, які можуть бути використані для пірінгового оцінювання.