Онлайн-день відкритих дверей 2021

31 березня 2021 року Факультет інформаційних технологій та управління Університету Грінченка гостинно зустрів майбутніх вступників на четвертому Онлайн-дні відкритих дверей ФІТУ.

День відкритих дверей – гарна можливість обговорити будь-які питання з представниками факультету. Представники кафедр провели презентації, на яких розповіли про особливості освітніх програм та перспективи працевлаштування.

У 2021 році відбулися суттєві зміни в правилах прийому до закладів вищої освіти України, в тому числі – в Київський університет імені Бориса Грінченка. Прийняті нововведення значно розширюють можливості абітурієнтів, представники 4 кафедр факультету розповіли про всі нюанси правил прийому та особливості вступної кампанії цього року. Під час зустрічі абітурієнти отримали вичерпні відповіді щодо освітніх програм за всіма спеціальностями.

Дякуємо нашим учасникам за цікаві запитання та впевнені, що кожен з наших студентів досягне успіхів у професійному та особистому житті!

До нових зустрічей на Факультеті інформаційних технологій та управління!