ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ – 2021 НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА УПРАВЛІННЯ

В рамках Фестивалю науки – 2021 11-21 травня 2021 року на Факультеті інформаційних технологій та управління планується проведення наступних заходів:

- VІІІ Всеукраїнська науково-практична онлайн конференція молодих науковців "Інформаційні технології - 2021" - 20 травня 2021 року

В рамках конференції плануються засідання за такими напрямами:

1. Використання інформаційних технологій в освіті та науці.

2. Апаратне і програмне забезпечення інформаційних технологій.

3. Математичне моделювання та обчислювальні методи.

4. Технології, методи та засоби захисту інформації в інформаційно-комунікаційних системах.

- Круглий стіл «Професійні компетенції управлінця: виклики та вимоги 2030 року» - 21 травня 2021 року

- Конкурс інноваційних бізнес-проєктів «Фабрика бізнес-ідей та стартапів» - 17-21 травня 2021 року

Конкурс проводиться з метою формування студентами власних бізнес-ідей, стимулювання їх креативного мислення та нестандартних підходів до вирішення проблемних ситуацій, пошук оптимальних варіантів здійснення підприємницької діяльності в умовах кризи, глобалізації бізнес-процесів та цифровізації економіки.

З детальнішою інформацією щодо цих та інших заходів в рамках Фестивалю можна ознайомитися на сторінках кафедр Факультету.