Нагородження співробітників та студентів Факультету з нагоди Дня науки в Україні

08 червня 2021 року на засіданні деканату Факультету інформаційних технологій та управління відбулося урочисте вручення нагород з нагоди Дня науки в Україні науково-педагогічним працівникам та студентам Факультету. Щиро вітаємо колег та студентів з отриманням відзнак та бажаємо й надалі не зупинятися на шляху до нових наукових та творчих здобутків!

Відзначено:

Дипломи Університету:

Ільїч Людмила Миколаївна, завідувач кафедри управління – за І місце у номінації «Кращий підручник» щорічного Конкурсу на здобуття премії імені Бориса Грінченка 2021 року;

Акіліна Олена Володимирівна, доцент кафедри управління - за І місце у номінації «Кращий підручник» щорічного Конкурсу на здобуття премії імені Бориса Грінченка 2021 року.

Грамоти Університету:

Вембер Вікторія Павлівна, доцент кафедри комп’ютерних наук і математики – за підготовку переможця (І місце) ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» 2020/2021 н.р.;

Лойко Валерія Вікторівна, професор кафедри фінансів та економіки - за підготовку переможця (ІІІ місце) ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища» 2020/2021 н.р.;

Краус Катерина Миколаївна, доцент кафедри управління – за підготовку переможця (ІІІ місце) ІІ туру Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт зі спеціальності «Менеджмент» за спеціалізацією «Менеджмент персоналу».

Студенти:

Грамоти Університету:

Пєлєнко Юрія Юріївна, студентка ІІІ курсу – за перемогу (І місце) ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» 2020/2021 н.р.

Шемчук Катерина Романівна, студентка ІІІ курсу – за перемогу (ІІІ місце) ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища» 2020/2021 н.р.

Подяки Університету:

Ярмошенко Марина Леонідівна, студентка 4 курсу – за плідну роботу у дослідженні «Сучасні виклики молодіжного ринку праці міста Києва: погляд студентів-грінченківців», розробку рекомендацій щодо використання інформаційної логістики як ефективного інструменту вирішення організаційних проблем під час пандемії, участь у створенні колективної монографії

Фесенко Валентина Валеріївна, студентка 2 курсу: За розвиток Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету інформаційних технологій та управління, організацію студентських наукових заходів

Подяка Факультету:

Неліпа Дмитро Андрійович, студент 2 курсу: За активну участь у роботі Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету інформаційних технологій та управління, організацію наукових заходів та участь у наукових конференціях.