Зміни у структурі Університету

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Факультет інформаційних технологій та управління шляхом поділу та створено:

- ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА МАТЕМАТИКИ

- ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ

Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

Заключення декларацій з лікарями комумального некомерційного підприємства "Київська міська студентська поліклініка"

На базі комумального некомерційного підприємства "Київська міська студентська поліклініка" працює 29 терапевтів, які заключають Декларації зі студентами та співробітниками закладів освіти. Декларацію пацієнти можут заключити з будь-яким терапевтом на їх вибір.

Ознайомитися з переліком лікарів та розкладом роботи їх можна на сайті Helsi або за телефоном 236-32-04 та за адресою: м. Киїів, вулиця Політехнічна, 25/29, станція метро "Політехнічний інститут".