ВІДБУЛАСЬ ПОСВЯТА У ПЕРШОКУРСНИКИ ФАКУЛЬТЕТУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА УПРАВЛІННЯ-2021

30 серпня 2021 р. на Faculty of Information Technology and Management І Grinchenko University Borys Grinchenko Kyiv University відбулась традиційні організаційні збори та Посвята першокурсників у студенти. У святковій атмосфері студентів нового набору вітали ректор Університету професор Віктор ОГНЕВ’ЮК, декан факультету Алла МИХАЦЬКА, Катерина Ковальова з піснею «Рушниками», театр танцю «Green» та учасники хореографічної студії «Grand Flavah». Першокурсники отримали символічні студентські квитки. Вітаємо наших першокурсників з початком цікавого і насиченого студентського життя! Бажаємо досконально освоїти майбутню професію та знайти друзів на все життя!

Фото можна подивитися тут