З Днем Знань 2021

Шановні колеги!

Факультет інформаційних технологій та управління вітає всіх студентів, викладачів та співробітників університету з Днем знань і з початком нового навчального року!

Перше вересня - особливе свято - свято, добра, натхнення і нових відкриттів. Це день, з якого починається цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, нових звершень і формування активної життєвої позиції.

Бажаємо всім студентам відмінних оцінок, цілеспрямованості та бажання в пізнанні нового, активного спортивної життя, доброго здоров'я та гарного настрою!

Нехай цей навчальний рік відкриє для молоді нові можливості в досягненні заповітної мети, підкоренні вершин знань. Студентське життя - це не тільки шлях до знань, але й цікаві зустрічі, нові враження і відкриття. Нехай студентська юність подарує Вам багато приємних спогадів і по-справжньому вірних друзів!

З особливими почуттями вітаємо першокурсників, у яких починається нова, цікава, незвідана сторінка життя. Батьки можуть бути впевнені, що їх діти отримають гарну освіту, яке дозволить їм реалізувати свої мрії в життя.

Наша щира подяка за щоденну напружену працю викладачам, які не тільки дають знання, а й вчать молодь застосовувати їх на практиці.

Від щирого серця бажаємо, щоб новий навчальний рік приніс усім нам: педагогам, співробітникам, адміністрації та студентам Грінченкового університету радість від виконаної роботи і успіхів в досягненні поставлених цілей.

З новим навчальним роком! Щастя, здоров'я і гарного настрою!

02092021_1100.jpg