Участь викладачів кафедри комп’ютерних наук і математики в Міжнародній конференції «ICTERI: Information and Communication Technologies in Education, Research, and Industrial Applications-2021»

29, 30 вересня 2021 р. викладачі кафедри комп’ютерних наук і математики Факультету інформаційних технологій  та управління О.С. Литвин, В.В. Прошкін, М.М. Астаф’єва, Д.М. Бодненко, О.М. Глушак, М.А. Сабліна та професор кафедри управління В.М. Гладкова взяли участь в роботі 17-ї Міжнародної конференції «ICTERI: Information and Communication Technologies in Education, Research, and Industrial Applications-2021». Конференція проходила на базі Херсонського державного університету та зібрала науковців з 22 країн.

Конференція є традиційним науково-практичним заходом, що об’єднує учених, педагогів, практиків, розробників з різних країн світу, зацікавлених у поширенні й обміні досвідом у сфері інноваційних технологічних розробок і досягнень, впровадженні й використанні цифрових технологій в освіті, науці, промисловості.

За результатами конференції підготовлено науковий збірник, що індексується у НБД Scopus.