Наукова конференція «Студентський науковий пошук – 2021»

25 жовтня 2021 року на базі кафедри комп’ютерних наук і математики відбулася студентська наукова конференція «Студентський науковий пошук – 2021», в якій взяли участь здобувачі спеціальностей 122 Комп’ютерні науки, 111 Математика та 073 Менеджмент (освітня програма «Управління електронним навчанням у міжкультурному просторі»).

Із вітальним словом до учасників заходу звернулася Литвин Оксана Степанівна, кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник, завідувач кафедри комп’ютерних наук і математики.

Під час доповідей студенти продемонстрували результати своїх наукових досліджень. Цікава тематика доповідей учасників викликала чималий інтерес та сприяла обговоренню актуальних питань.

За результатами роботи буде видано електронний збірник матеріалів конференції «Студентський науковий пошук – 2021».

Дякуємо учасникам конференції за конструктивний науковий діалог та плідні дискусії. Бажаємо нових наукових звершень!