Онлайн-день відкритих дверей 2021

13 грудня на Факультеті інформаційних технологій та управління за сприяння Київського обласного Центру зайнятості, відбувся Онлайн-день відкритих дверей, на який були запрошені старшокласники ЗЗСО міста Києва та Київської області.

З історією, цінностями, матеріально-технічною базою Університету абітурієнтів ознайомила фахівець НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності Олена Воюта. Зі спеціальностями за якими готують бакалаврів на Факультеті, наших гостей ознайомили доцент кафедри фінансів та економіки Оксана Казак, доцент кафедри управління Олена Акіліна, завідувач кафедри комп’ютерних наук і математики Оксана Литвин та професор кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка Наталія Коршун.

Оскільки цей онлайн-День відкритих дверей був фінальним у 2021 році, ми вже зараз запрошуємо абітурієнтів брати участь в наших заходах у наступному - 2022 році!