Вітання випускникам 2021

Дорогі випускники!

Ось і завершився один із найпрекрасніших періодів у вашому житті. Позаду залишилися роки насиченого, незабутнього, цікавого студентського життя, повної радості пізнання та розвитку.

Саме тут, у стінах рідного Університету Грінченка, упродовж кількох років проходила частина вашого життя. Тут ви осягали основи майбутньої професії, набували життєвого досвіду, вчилися застосовувати отримані знання, самостійно долати труднощі.

І ось – студентські роки позаду! Ми проводжаємо вас у довгу та цікаву дорогу професійного зростання. Перепусткою в цей новий і найважливіший етап вашого життя стануть ті знання, навички та компетенції, які ви оволоділи, навчаючись на Факультеті інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка.

Нехай ваші найсміливіші плани та заповітні мрії здійсняться в реальності!

Щастя вам, здоров'я, благополуччя та успішного початку професійної діяльності!

Доброго шляху, дорогі випускники!

Колектив Факультету інформаційних технологій та управління

hqdefault_30122021_1213.jpg