18 травня 2022 року відбулося чергове засідання Вченої ради ФІТУ

18 травня 2022 року о 15 годині відбулося чергове засідання Вченої ради Факультету інформаційних технологій та управління, яке пройшло у форматі відеоконференції на  платформі  Google-meet.

Засідання Вченої ради розпочалось із хвилини мовчання за загиблим в боях з російськими загарбниками студентом нашого факультету Слюсаренко Євгеном. Члени Вченої ради Факультету, у тому числі представники студентства, обговорили та затвердили результати акредитації ОПП 073.00.03 «Управління закладом освіти (за рівнями)» спеціальності 073 «Менеджмент», освітній рівень (другий) магістерський, а також нову редакцію ОПП 073.00.03 «Управління закладом освіти (за рівнями)» спеціальності 073 «Менеджмент», освітній рівень (другий) магістерський.

Відбулося обговорення нової наукової теми кафедри управління на 2022-2027 рр., яку рекомендовано затвердити в такий редакції: «Розвиток людського капіталу Київської агломерації». Затверджено внесення змін до Плану роботи ФІТУ на 2022 р.

Вчена рада розглянула також низку інших питань, зокрема про зміну / нову редакцію тем кваліфікаційних бакалаврських проєктів студентів спеціальності 073 Менеджмент, внесення змін у графік сертифікації ЕНК та затвердження до друку е-збірника матеріалів IX Всеукраїнської інтернет-конференції для молодих науковців «Інформаційні технології-2022». Рішення за всіма питаннями Порядку денного затверджено одноголосно.