Студенти ІІІ курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» розпочали проходження навчальної практики в Пенсійному фонду України Київської області

З 06.06.2022 студенти ІІІ курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» розпочали проходження навчальної практики в Пенсійному фонду України Київської області. Сьогодні задля вдосконалення якості обслуговування громадян, відкритості та прозорості пенсійної системи в пенсійній службі Україні впроваджують нові електронні сервіси, відбувається цифровізація пенсійних послуг нового покоління. Студенти під час практики ознайомляться з інноваціями та цифровізацією пенсійної системи. У Головному управлінні Пенсійного фонду України у Київській області здійснюється стажування та проходження навчальних, виробничих і переддипломних практик вмотивованої молоді шляхом ознайомлення їх із специфікою діяльності органів Пенсійного фонду України, набуття ними практичного досвіду, у тому числі для майбутньої роботи на посадах державної служби.

Висловлюємо щиру подяку начальнику Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Фатхутдінову Василю Гайнуловичу, начальнику управління пенсійного забезпечення Самутін Любові Василівні, начальнику управління з питань виплати пенсій Корчаці Лесі Олександрівні, начальнику управління по роботі з персоналом Євстратовій Тетяні Павлівні за співпрацю та організацію практики на високому професійному рівні в очному форматі для наших студентів.