Підписано Меморандум про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві, Координаційною радою молодих юристів міста Києва та Київським університетом імені Бориса Грінченка

20 жовтня 2016 року, ректор університету Огнев’юк В. О. та Куценко С. І., начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві, підписали Меморандум про співпрацю з метою забезпечення здійснення правоосвітньої та правовиховної роботи та здійснення заходів щодо підвищення рівня правових знань населення.

Цим важливим документом Сторони констатують основні напрями співробітництва, а саме: розроблення і здійснення правоосвітніх та правовиховних заходів серед неповнолітніх та молоді, дітей; участь у забезпеченні правоосвітньої та правовиховної роботи; розроблення і підтримка правоосвітніх програм та проектів молодіжних громадських організацій, зокрема проектів, спрямованих на підвищення правової культури дітей, підлітків та молоді; участь в розробці спеціальних освітніх програм, проектів для учнівської та студентської молоді з метою підвищення рівня їх правової обізнаності; підтримка ініціативи створення постійно діючих правових диспут-клубів під егідою Координаційної ради; проведення спільних організаційних, комунікативних, інформаційних та інших заходів, спрямованих на реалізацію державної політики розвитку молоді та дитинства; підвищення рівня правових знань населення спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у місті Києві тощо.