Радіодиктант

09 листопада 2016 року Факультет інформаційних технологій та управління долучився до святкування Дня української писемності та мови. Об 11:30 відбулося написання #радіодиктанту національної єдності, у якому викладачі та студенти мали змогу з’ясувати свій рівень володіння українською мовою. Дана акція є традиційною з 2000 року і має на меті об’єднати усіх небайдужих навколо українського слова. З вітальним словом до учасників виступила Декан Факультету інформаційних технологій та управління, Михацька  Алла Валер’янівна. Вона наголосила на важливості цієї події і зазначила, що саме такі заходи сприяють зародженню та розвитку ідеї національної єдності і патріотизму в свідомості студентів

Під час написання #радіодиктанту національної єдності, текст якого написав і диктував доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко, в присутніх був гарний настрій, адже урочисту атмосферу доповнював національний одяг усіх учасників – вишиванки. І викладачі, і студенти залишилися задоволеними, а охочі взяти участь у конкурсі на кращий диктант здали свої роботи на перевірку.

За результатами перевірки найкращою серед викладацьких виявилася робота Астаф’євої Марії Миколаївни, кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри інформаційних технологій та математичних дисциплін, а серед студентських – Рибалко Вероніки, студентки групи Мб-1-16-4.0д.

Щиро дякуємо Шуть Валентині Яківні, кандидату філологічних наук, старшому викладачеві кафедри  управління, за вагомий внесок у перевірку робіт.

Бажаємо усім успіхів у вивченні та популяризації українського слова!