Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Факультет інформаційних технологій та управління шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА МАТЕМАТИКИ


- ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Вибір професії – вибір майбутнього

Вибір професії – вибір майбутнього

        Для учнів старших класів вибір професії – одне із основних питань, від того, наскільки він буде вдало й грамотно зроблений залежить майбутня доля людини та її успішна кар’єра. Тому мета профорієнтаційної роботи, яку активно проводять викладачі кафедри інформаційних технологій та математичних дисциплін, в першу чергу, полягає в тому, щоб надати допомогу випускникам шкіл у здійсненні свідомого вибору професії.

      29 березня 2017р. в черговий раз було відвідано ряд загальноосвітніх закладів міста Біла Церква Київської області. Зокрема, проведено зустрічі з учнями 11 класів ЗОШ №№ 1, 6, 7, 9 та випускниками Білоцерківського колегіуму. Під час зустрічей надано вичерпну інформацію про Університет Грінченка: історію його розвитку, структуру, правовий статус. Особлива увага приділялась актуальності та перспективності тих спеціальностей, напрямків та форм навчання, які впроваджені на Факультеті інформаційних технологій та управління.

     Як знайти «свою» професію, що максимально відповідає особистісним характеристикам, буде затребуваною і дозволить впевнено відчувати себе на сучасному ринку праці; як нова освітня стратегія, що впроваджується з 2017 року, покращить підготовку та забезпечить набуття практичного досвіду студентами – одні із багатьох питань, які піднімалися доцентами кафедри Семенякою Світланою Олексіївною та Глушак Оксаною Михайлівною у розмовах з майбутніми абітурієнтами.

     Зі сторони школярів, в свою чергу, були поставлені запитання щодо навчальних практик, можливості співпраці з європейськими вузами та участі у спільних проектах. Як завжди, була популярною інформація щодо умов навчання, побуту та дозвілля студентів університету.

     Родзинкою зустрічі стало представлення доцентом кафедри Абрамовим Вадимом Олексійовичем демонстраційної моделі «розумного» будильника, яка була виконана студентами спеціальності «Комп’ютерні науки» на заняттях з робототехніки.

Сподіваємося, що в цьому році випускники навчальних закладів міста Біла Церква поповнять лави студентів нашого університету.