Якісна освіта – стандарт нового покоління

 

Правильний вибір професії є основою для самоствердження в суспільстві, важливим етапом соціалізації особистості на шляху до самостійного життя. Найбільшого успіху в професії досягає той, для кого вона стала результатом свідомого та самостійного вибору. Дане положення лягло в основу профорієнтаційної діяльності, яка проводиться на Факультеті інформаційних технологій та управління.

В умовах сучасності затребуваними є спеціалісти, що володіють компетентностями оперативно знаходити та застосовувати інформацію, моделювати складні процеси, проводити обчислення, швидко адаптуватися до соціально-виробничих процесів, а також фахівці, які здатні до постійного самовдосконалення в умовах глобальної комунікації та інформатизації суспільства. Спеціальності, які запроваджені та розвиваються на Факультеті інформаційних технологій та управління: комп’ютерні науки, кібербезпека, математика, фінанси, банківська справа та страхування, економіка, менеджмент, в повній мірі відповідають вимогам сьогодення.

Ця теза була однією з багатьох, на яку звертали увагу 19 квітня 2018 року під час зустрічей з випускниками освітніх закладів міста Корсунь-Шевченківський Черкаської області, Бодненко Дмитро Миколайович та Семеняка Світлана Олексіївна (доценти кафедри інформаційних технологій та математичних дисциплін), Казак Оксана Олексіївна (старший викладач кафедри фінансів та економіки), Складанний Петро Миколайович (старший викладач кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки).

У співбесідах зі студентами педагогічного коледжу імені Тараса Шевченка, учнями 10-11 класів Корсунь-Шевченківської гімназії та Корсунь-Шевченківського ліцею, загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №№ 1, 2, 5 піднімалися питання нової освітньої стратегії Університету, заснованої на практико орієнтованому навчанні. Особлива увага, як зі сторони учнів так і зі сторони вчителів, приділялася інформації щодо умов вступу, кількості бюджетних місць на відповідні спеціальності та вибору навчальних практик з перспективою подальшого працевлаштування.

Говорять, що ніякий вітер не буде попутнім, якщо ти не визначився з напрямком руху. Сподіваємося, що профорієнтаційна робота, яку проводять викладачі ФІТУ, допоможе випускникам зорієнтуватися у світі професій і відшукати свій напрямок.