Презентація студентських наукових гуртків 2018-2019 навчального року

27 вересня 2018 р. на кафедрі комп’ютерних наук і математики відбулась презентація наукових гуртків для студентів першого курсу спеціальностей «Математика» та «Комп’ютерні науки».

 

З вітальним словом виступила О. С. Литвин, кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник, завідувач кафедри комп’ютерних наук і математики. Оксана Степанівна ознайомила студентів із основними напрямками наукової роботи кафедри, розповіла про значущість дослідницьких пошуків у процесі професійної підготовки бакалаврів і магістрів.

Далі викладачі кафедри: доц. Д. М. Бодненко (керівник гуртка «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті»), доц. В. О. Абрамов («Комп’ютерні системи та робототехніка»), доц. С. І. Радченко («Математичні студії») презентували основні форми роботи студентських наукових гуртків, окреслили перспективи цікавих наукових розвідок.

Студентів-першокурсників особливо зацікавив науковий доробок гуртків. Так, у 2018 р. троє студентів кафедри КНіМ вибороли призові місця на Всеукраїнських і Міжнародних наукових конкурсах і олімпіадах. Зокрема, Олександра Локазюк стала переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з математики та продовжила навчання в аспірантурі Інституту математики НАН України.

Побажаємо нашим першокурсникам – новим учасникам студентських наукових гуртків цікавих досліджень і яскравих наукових звершень!