Наступність поколінь – запорука успіху підготовки майбутніх висококваліфікованих фахівців

Наступність поколінь – запорука успіху підготовки майбутніх висококваліфікованих фахівців

12 жовтня 2018 року на Факультеті Інформаційних Технологій та Управління відбувся перший у цьому навчальному році захід з профорієнтаційної діяльності – на Персональний День відкритих дверей завітали 11-класники спеціалізованої школи №194 "Перспектива" з поглибленим вивченням природничих дисциплін .

Ця зустріч була організована представниками кафедр факультету та випускницею бакалаврату 2018 року, екс-Головою Ради студентського самоврядування ФІТУ, а нині – студенткою магістратури та педагогом-організатором спеціалізованої школи №194 "Перспектива" Кучеровською Вікторією. Вікторія провела надзвичайно цікаву й інформативну екскурсію Навчальним корпусом №1, познайомила з його інфраструктурою, яка надає можливість студентам-грінченківцям не тільки здобувати освіту в сучасно-обладнаних аудиторіях та лабораторіях, але й всебічно розвиватися й реалізовувати свій особистий потенціал та таланти, жити насиченим та надзвичайно цікавим і активним життям.

Програма зустрічі була надзвичайно насиченою та продуктивною: майбутні абітурієнти зустрілися з представниками Факультету. Завідувач кафедри комп’ютерних наук і математики Литвин Оксана Степанівна розповіла про особливості підготовки бакалаврів математики та комп’ютерних наук в нашому Університеті. Зокрема, про актуальні на ринку праці спеціалізації математиків: «бізнес-математика» і «прикладна математика». А для майбутніх студентів спеціальності «Комп’ютерні науки» свої можливості демонстрували роботи та інші пристрої Лабораторії вбудованих систем і 3D-моделювання. Зацікавив наших гостей макет розумного будинку і перспектива вивчення робототехніки в рамках спеціалізації «Інтернет речей».

Завідувач кафедри управління Акіліна Олена Володимирівна провела ділову гру «Наш айзберг тане», в основі якої книга визнаного світового експерта в галузі управління змінами Джона Коттера. Гра пропонує ефективний алгоритм впровадження змін всього з восьми кроків, і підносить його в захоплюючій формі – у вигляді казки для дорослих, в якій взяли активну участь гості нашого Факультету. В результаті учасники гри отримали відповідь на питання: що робити, якщо тільки ти розумієш, що настав час змін, а інші бачать лише верхівку айсберга; як переконати інших у тому, що зміни необхідні; як згуртувати команду і направити спільні зусилля на досягнення змін на краще. Сподіваємося, що ця маленька казочка закладе початок хороших змін в житті кожного з наших гостей!

Старший викладач кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки Складанний Павло Миколайович надзвичайно зацікавив наших гостей особливостями навчання за спеціальністю 125 «Кібербезпека», зосередивши увагу на навчальних дисциплінах, які будуть вивчатися протягом усього навчання з метою підготовки фахівців, здатних використовувати і впроваджувати технології інформаційної та/або кібербезпеки, ознайомив з новоствореним Навчальним полігоном «Центр «Дослідження технологій захисту інформаційних активів». Розповідь завершилась про можливості працевлаштування випускників спеціальності в провідних державних та комерційних установах України та світу.

Старший викладач кафедри фінансів та економіки Казак Оксана Олексіївна познайомила з перспективами отримання знань та вмінь зі спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та 051 «Економіка», покликаних підготувати фінансову еліту нового покоління, що відповідає сучасному рівню міжнародних вимог, враховує специфіку роботи функціонування міського господарства, специфіку підприємств, установ та організацій міста, орієнтує на розв’язання актуальних економічних проблем. Особливий інтерес і зацікавленість також викликали практичні поради з її власного багаторічного досвіду як уповноваженої особи КРЦОЯО щодо успішного проходження ЗНО у майбутньому році.

Сподіваємось, що ця зустріч стане доброю традицією й перспективно-результативним початком профорієнтаційної діяльності нашого Факультету в цьому навчальному році! Запрошуємо майбутніх абітурієнтів до знайомств і чекаємо на нові зустрічі!