Міжнародна наукова конференція Blockchain: погляд вчених

24 жовтня 2018 р. у Київському університеті імені Бориса Грінченка з метою популяризації та висвітлення актуальних проблем Blockchain в Україні і по всьому світу відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Blockchain : погляд вчених».

Науковці та практики з різних куточків світу зібрались, щоб обговорити можливості інноваційної технології і відповісти на актуальні питання:

  • як впровадження Blockchain та визнання криптовалют вплине на світову економіку в цілому і на економіку України зокрема?
  • які зміни чекають на технологію у найближчому майбутньому?

До учасників конференції з привітальним словом звернулись декан факультету інформаційних технологій та управління Михацька Алла Валерянівна та проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Університету Грінченка Морзе Наталія Вікторівна.

Модератором заходу був Станіслав Под’ячев, керівний партнер Blockchain Lab, засновник Blockchain Art Hackathon, який входить в топ-15 провідних експертів українського ринку криптовалют.

Серед іноземних експертів та науковців у конференції прийняли участь Еммануель Лоу, засновник MultiNations Kyiv, серійний підприємець та радник у багатьох проектах, пов’язаних із використанням технології Blockchain (Франція), Махіяр Тадждіні, аспірант Національної академії наук України, інженер Blockchain в CISO, член Інституту APA (Інформаційна безпека досліджень), Член Комітету Hormozgan CERT (Іран), д-р Хасан Баззі, практикуючий лікар-терапевт, засновник системи CollectiveHealth, проекту зі створення децентралізованої системи медичного обліку на технології Блокчейн (США).

Серед українських експертів та науковців виступили Казбек Бектурсунов, український політтехнолог і медіаконсультант, засновник LMG Group із доповіддю «Децентралізація в Blockchain технології».

Своїм практичним досвідом щодо нових можливостей для економік майбутнього поділився Михайло Відякін, директор Департаменту стратегії та реформування Національного банку України.

Володимир Бурячок, завідувач кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор технічних наук, професор підкреслив роль системи моніторингу безпровідних мереж на базі Дерева Меркла.

Сергій Бондаренко , викладач Deloitte Academy з криптотехнології та цифрової трансформації, голова українського комітету із стандартизації блокчейн і технологій розподіленого реєстру, закцентував увагу присутніх на життєвому циклі крипто токенів.

Антон Босенко, керівник NEM Ukraine із партнером Евгеном Клюкіним, представник NEM Ukraine у Києві поділились бізнес-кейсами NEM використання Блокчейн на практиці.

Дискусія та особливу увагу викликала доповідь Леоніда Фою-Хацкевича, керівника департаменту IoT (Інтернету Речей) у 482.solutions, який виступив із доповіддю: «Застосування Блокчейн-технології в IOT».

Віктор Шиян, старший викладач кафедри реклами та зв'язків з громадськістю Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка відзначив роль Блокчейн в освіті.

Організаційний комітет конференції висловлює подяку Слободенюку Олесю, засновнику «Школи Bitcoin» та компанії «Нotmine .іо» за допомогу, сприяння, підтримку та спонсорську фінансову допомогу в організації і проведенні заходу.

Також вдячні Антону Босенко, керівнику NEM Ukraine за консультативну і фінансову допомогу у проведенні конференції.

Дякуємо Всім за участь у конференції!

Бажаємо подальших звершень!