Вітання

Колектив Факультету інформаційних технологій та управління вітає Марухленко Оксану В'ячеславівну співробітника кафедри управління з успішним захистом дисертації на здобуття доктора наук з державного управління за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління (тема -  "Інвестиційний механізм публічної політики щодо розвитку соціального потенціалу регіонів України").

20211023_1239.jpg

Вітаю Вас з Днем працівника освіти!

Сьогодні ми маємо всі підстави пишатися досягненнями нашого Факультету. Ваші професійні здобутки свідчать про високий рівень Вашої самовідданої праці.

Велика вдячність і шана Вам за творчу працю, педагогічну майстерність, добро Ваших сердець, яке Ви даруєте своїм студентам, за невтомний творчий пошук та прагнення досконалості.

Дякую також колегам лаборантам, методистам, фахівцям, які сумлінно допомагають здійснювати освітній процес.

Ми об’єднані головною метою – допомогти молоді пізнавати нове, набувати моральних і духовних цінностей, ставати професіоналами в обраній галузі.

Зичу Вам і Вашим родинам щастя, міцного здоров’я, миру і злагоди, професійних успіхів, натхнення на нові досягнення, мудрості, терпіння і невичерпних творчих сил!

Декан Алла Михацька

19082021_1_1.jpg

Шановна Алло Валер’янівно!

Від щирого серця вітаємо Вас із ювілейним Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, благополуччя, невтомності та нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності, успішного здійснення всіх професійних і особистих задумів.

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги. Ми бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому, йти тільки вперед до нових звершень, направляти Ваш талант порядної, благородної людини, професіонала на благо нашого Факультету.

Бажаємо Вам, щоб робота приносила радість, щоб Ваші старання були виправдані вдячністю майбутніх поколінь. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю сьогодення. Міцного здоров'я, злагоди і достатку в родині на Многая літа!

З Днем народження!

З повагою колектив Факультету інформаційних технологій та управління

19082021_2.jpg

З гордістю вітаємо авторів підручника «Економіка праці та соціально-трудові відносини» Людмилу Миколаївну Ільїч та Олену Володимирівну Акіліну з перемогою у Конкурсі на здобуття премії імені Бориса Грінченка у 2021 році в номінації «Кращий підручник» та бажаємо подальших творчих і професійних здобутків.

Сторінка 1 із 2