Зміни у структурі Університету

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Факультет інформаційних технологій та управління шляхом поділу та створено:

- ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА МАТЕМАТИКИ

- ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ

Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

Дорогі колеги – освітяни, співробітники Факультету інформаційних технологій та управління!

Вітаю Вас з Днем працівника освіти!

Сьогодні ми маємо всі підстави пишатися досягненнями нашого Факультету. Ваші професійні здобутки свідчать про високий рівень Вашої самовідданої праці.

Велика вдячність і шана Вам за творчу працю, педагогічну майстерність, добро Ваших сердець, яке Ви даруєте своїм студентам, за невтомний творчий пошук та прагнення досконалості.

Дякую також колегам лаборантам, методистам, фахівцям, які сумлінно допомагають здійснювати освітній процес.

Ми об’єднані головною метою – допомогти молоді пізнавати нове, набувати моральних і духовних цінностей, ставати професіоналами в обраній галузі.

Зичу Вам і Вашим родинам щастя, міцного здоров’я, миру і злагоди, професійних успіхів, натхнення на нові досягнення, мудрості, терпіння і невичерпних творчих сил!

Декан Алла Михацька