Актуальні новини та пропозиції грантів

Країна: Польща
Дедлайн першого етапу відбору: 30 червня 2021 року
Дедлайн другого етапу відбору: 30 грудня 2021 року

Польська академія наук (PAS) оголошує стипендіальну програму PASIFIC, що фінансується у рамках фонду MSCA COFUND. Програма PASIFIC надає можливість отримати 2-річні постдокторські стипендії провідним дослідникам будь-якої національності з різних наукових дисциплін.
Кожному стипендіанту PASIFIC буде надано щомісячну стипендію у розмірі близько 2500 євро netto (чистими). У разі переїзду до Польщі обраного кандидата разом з сім’єю, існуватиме можливість отримати додаткову фінансову допомогу. Стипендіати PASIFIC матимуть у розпорядженні бюджет до 93 000 євро на реалізацію проекту.
Кандидати, які успішно пройдуть конкурсний відбір, будуть здійснювати дослідження в одному із 68 інститутів Польської академії наук або Міжнародному інституті молекулярної та клітинної біології.
Перед поданням заявки кандидати зобов’язані самостійно сконтактувати з обраним для проведення досліджень інститутом та з потенційним наставником. У кожному з Інститутів ПАН вказаний координатор, який може відповісти на Ваші питання.
Заявка кандидата повинна містити наступні документи:
- резюме та список досягнень;
- опис дослідницького проекту (не більше 10 сторінок);
- резюме наставника та опис дослідницького середовища обраного Інституту ПАН (підготовлений спільно із представниками цього Інституту);
- етична самооцінка (при необхідності).
Також необхідно подати копії:
- диплома доктора (PhD) або документа, що підтверджує не менше ніж 4-річний науковий досвід;
- листа підтримки від потенційного наставника і приймаючого інституту ПАН.
Кандидатам потрібно заповнити онлайн-анкету, яка буде доступна з 15 березня до 30 червня 2021 року (перший етап відбору – буде надано 35 стирендій) та з 15 вересня до 30 грудня 2021 року (другий етап відбору – буде надано 15 стипендій).
Кінцевий термін подачі заявок у першому етапі відбору – 30 червня 2021 року. Другий етап відбору буде закрито 30 грудня 2021 року.
Кандидати не повинні проживати або виконувати свою основну діяльність (роботу, навчання тощо) в Польщі довше одного року протягом трьох років перед закінченням строку подачі документів.
Кандидати PASIFIC повинні відповідати правилам мобільності MSCA.
Більш детальну інформацію ви можете знайти на сайті: https://pasific.pan.pl
Якщо у вас є будь-які питання, звертайтеся, будь ласка, за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Кінцевий термін подачі заявок у першому етапі відбору – 30 червня 2021 року
Кінцевий термін подачі заявок у другому етапі відбору – 30 грудня 2021 року
Детальна інформація за посиланням: https://pasific.pan.pl 

Країна: Польща
Дедлайн: 15.12.2021
Програма POLONEZ BIS - постдокторська програма, яка дозволяє проводити дослідження в одному з вищих навчальних закладів Польщі, в тому числі в Інститутах Польської академії наук. Програма спів фінансується Європейською комісією та Польським національним науковим центром у рамках гранту COFUND Марії Склодовської-Кюрі.
Програма гарантує чудові умови праці, включаючи щедру заробітну плату (53,5 тис. євро на рік, брутто), щорічний грант на дослідження (50 тис. євро) та комплексну програму підготовки керівників досліджень, яка покращує навички, пов’язані з дослідженнями, та навички, які можна передати.
Дослідницький проект може бути реалізований у будь-якій обраній установі, яка розміщена в Польщі, за винятком установи, яка надала кандидату ступінь доктора або яка працевлаштувала його протягом 3 років безпосередньо до оголошення конкурсу. Профіль установи повинен відповідати характеру дослідницького проекту.
Хто може подати заявку?
• громадяни будь-якої країни, незалежно від національності, віку та статі;
• ті, хто мають науковий ступінь PhD або задокументований 4-річний досвід ведення наукової діяльності;
• дослідники, які не жили і не працювали в Польщі більше 12 місяців протягом 3 років до дати оголошення конкурсу.
Умови фінансування
• Трудовий договір на повний робочий день з повним покриттям охорони здоров'я та соціального страхування відповідно до Кодексу законів про працю Польщі;
• Приваблива заробітна плата в тому числі:
- Проживання та пересування: 4 465 євро на місяць брутто;
- Допомога на утримання сім’ї: 300 євро на місяць брутто (при необхідності);
- Допомога на особливі потреби: 200 євро на місяць брутто (при необхідності);
• Дослідницький грант до 100 000 євро для покриття заробітної плати дослідницької групи, придбання обладнання, витрат на польові дослідження, наукові конференції, відрядження між секторами (гонорари, проїзд та добові).
Кінцевий термін подачі заявки: 15.12.2021
Детальна інформація за посиланням: https://polonezbis.eu/en/

Дата проведення: 4, 6 та 11 листопада 2021 року
Платформа проведення: Hangout Meet

Наукове товариство Університету Грінченка спільно з Комунальним закладом «Київський обласний молодіжний центр» за підтримки Британської ради запрошують студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених на триденний тренінг «Активні громадяни».

Мета проєкту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку суспільства шляхом підготовки молодих лідерів, які є ініціаторами реформ у своїх громадах.

Тренери-фасилітатори заходу:

Світлана Назарук, заступник начальника управління – начальник відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації, майстер-фасилітатор за програмою «Активні громадяни»;

Андрій Михайлов, директор Комунального закладу «Київський обласний молодіжний центр».

Людмила Петрухан-Щербакова, заступник декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту, викладач кафедри теорії та історії педагогіки Педагогічного інституту, член Наукового товариства Київського університету імені Бориса Грінченка.

Навички, які будуть розвиватися на тренінгу:

 • самоідентифікація та самоаналіз;
 • взаємодія з різноманіттям культур;
 • ведення переговорів;
 • робота в командах;
 • створення проєктів.

За результатами тренінгу учасники, які відвідали мінімум 80% часу, відведеного на онлайн-зустрічі, отримають сертифікати, а також можливість подати свій проєкт на конкурс грантів від Британської ради.

Для участі у тренінгу необхідно до 03 листопада 14:00 зареєструватися, заповнивши анкету.

Вітаємо з 50-річчям Людмилу Петрівну Салату, методистку навчального відділу, ІЛ

 

Дата: 18 жовтня - 12 листопада 2021

 

Запрошуємо стати учасником Міжнародної програми з лідерства служіння

Центр програм з лідерства служіння запрошує долучитися до щорічної англомовної програми з розвитку лідерських якостей у співпраці з міжнародною організацією «Co-Serve International», яка відбудеться з 18 жовтня по 12 листопада.

Чого очікувати?

 • Активної практики англійської мови;
 • Поєднання теорії лідерства з дискусіями, вправами та активностями;
 • Міжнародних знайомств;
 • Можливості знайти свого ментора та взяти участь у інших програмах у співпраці із “Co-Serve International”.

Хто може стати учасником?

 • Студенти усіх курсів та структурних підрозділів
 • Співробітники Університету

Головний критерій - володіння англійською мовою на середньому рівні

Який формат?

 • Онлайн-зустрічі у форматі обговорень із фасилітаторами із України, Казахстану та США;
 • Індивідуальна робота на онлайн-платформі.

Як зареєструватися?

 • Напишіть нам на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або заповніть реєстраційну форму до 11 жовтня.

Участь безкоштовна.

Читайте більше про програму на сайті Центру.

10 18 11 12 liderstvo sluzhinnya

Дата і час проведення:
Тренінги базового курсу щопонеділка -  18, 25 жовтня, 01, 08, 15, 22 листопада 2021 р. з 15:20 до 16:40 год.
Тренінги поглибленого курсу щоп’ятниці - 22, 29 жовтня, 05, 12, 19, 26 листопада 2021 р. з 15:20 до 16:40 год.

Контакти: т. (044)426-74-47, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Місце проведення: м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-б,  ауд. 224

 

Шановні науково-педагогічні та наукові працівники

Університету Грінченка!

Розпочинається реєстрація на тренінги для підвищення кваліфікації за Дослідницьким модулем. Цього року запропоновано два рівня програми: базовий та поглиблений рівні.

Базовий рівень передбачений для учасників, які проходять Дослідницький модуль вперше, або для тих, хто проходив раніше даний модуль і хоче закріпити отримані знання.

Поглиблений рівень передбачений для учасників, які проходили навчання та мають сертифікат про підвищення кваліфікації за Дослідницьким модулем (за 2020-2021 рр.)

У разі введення «червоної» зони заняття будуть переведені в онлайн-формат.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Сертифікат про підвищення кваліфікації за Дослідницьким модулем буде надаватися лише тим учасникам, які пройшли навчання в повному обсязі одного рівня (6 занять) та виконали всі практичні завдання до них. Плануйте, будь ласка, свій розклад так, щоб виконати цю умову.

У разі відсутності на тренінгу з поважних причин, прохання повідомити за два дні до початку занять.

ПРОГРАМА БАЗОВИЙ РІВЕНЬ

РЕЄСТРАЦІЯ

ПРОГРАМА ПОГЛИБЛЕНИЙ РІВЕНЬ

РЕЄСТРАЦІЯ

ІНФОЛИСТ

Сторінка 1 із 4