​​🇺🇦🇪🇺Гранти до 4 000 євро від House of Europe втілення фахівцями зі сектору освіти персональних проєктів з залученням сторони з ЄС або Великої Британії.

🦄Запишіться на воркшоп з інклюзії, проведіть анкетування європейських колег для посібника з освітнього менеджменту, проконсультуйтеся з експертами з ЄС з приводу викладання іноземних мов та використайте нові знання для створення застосунку, що допоможе дітям опанувати англійську — ось лише кілька прикладів з тисяч ідей, які можуть стати вашим персональним проєктом.

🚀Дедлайн – 5 травня

👩‍💼🧑‍💼Хто може взяти участь:

• викладачі шкіл, професійно-технічних закладів, вищих навчальних закладів, закладів післядипломної та неформальної освіти.

👩‍💻Що таке персональний проєкт?

• Ваша особиста ініціатива, не пов’язана з поточним робочим проєктом та щоденними завданнями.
• Проєкт, сфокусований на вашому професійному зростанні. Ви маєте отримати новий досвід, навички, знайомства.
• Проєкт із залученням експертів або організацій з ЄС або Великої Британії.
• Навчання, стажування, нетворкінг, створення блогу, проведення події, запуск навчального курсу — будь-яка корисна для вас ініціатива може бути проєктом.

🌈Яка тематика проєкту?

Загалом — будь-що, що вас захоплює та що може бути корисним для України. У пріоритеті — такі теми:
• Кращі практики освітнього менеджменту та розвиток управлінських навичок
• Знайомство з професійними культурами ЄС та Великої Британії
• Практики та принципи навчання у ЄС та Великій Британії
• Інклюзія у навчанні
• Нова українська школа та компетентнісний підхід до навчання
• Вивчення іноземних мов та багатомовна освіта
• Онлайн-навчання

✍️Як подати заявку?

• Заповнити форму на онлайн-платформі
• У формі описати конкретну ідею проєкту
• Додати бюджет проєкту, резюме та підтвердження про участь у проєкті від сторони з ЄС або Великої Британії

📣Детальніше про умови грантів поговоримо 15 квітня о 16:00 під час стріму на Facebook сторінці House of Europe.