Грантова програма POLONEZ-BIS Національного центру науки Польщі

Країна: Польща
Дедлайн: 15.12.2021
Програма POLONEZ BIS - постдокторська програма, яка дозволяє проводити дослідження в одному з вищих навчальних закладів Польщі, в тому числі в Інститутах Польської академії наук. Програма спів фінансується Європейською комісією та Польським національним науковим центром у рамках гранту COFUND Марії Склодовської-Кюрі.
Програма гарантує чудові умови праці, включаючи щедру заробітну плату (53,5 тис. євро на рік, брутто), щорічний грант на дослідження (50 тис. євро) та комплексну програму підготовки керівників досліджень, яка покращує навички, пов’язані з дослідженнями, та навички, які можна передати.
Дослідницький проект може бути реалізований у будь-якій обраній установі, яка розміщена в Польщі, за винятком установи, яка надала кандидату ступінь доктора або яка працевлаштувала його протягом 3 років безпосередньо до оголошення конкурсу. Профіль установи повинен відповідати характеру дослідницького проекту.
Хто може подати заявку?
• громадяни будь-якої країни, незалежно від національності, віку та статі;
• ті, хто мають науковий ступінь PhD або задокументований 4-річний досвід ведення наукової діяльності;
• дослідники, які не жили і не працювали в Польщі більше 12 місяців протягом 3 років до дати оголошення конкурсу.
Умови фінансування
• Трудовий договір на повний робочий день з повним покриттям охорони здоров'я та соціального страхування відповідно до Кодексу законів про працю Польщі;
• Приваблива заробітна плата в тому числі:
- Проживання та пересування: 4 465 євро на місяць брутто;
- Допомога на утримання сім’ї: 300 євро на місяць брутто (при необхідності);
- Допомога на особливі потреби: 200 євро на місяць брутто (при необхідності);
• Дослідницький грант до 100 000 євро для покриття заробітної плати дослідницької групи, придбання обладнання, витрат на польові дослідження, наукові конференції, відрядження між секторами (гонорари, проїзд та добові).
Кінцевий термін подачі заявки: 15.12.2021
Детальна інформація за посиланням: https://polonezbis.eu/en/