Програма PASIFIC: постдокторські стипендії в інститутах Польської академії наук

Країна: Польща
Дедлайн першого етапу відбору: 30 червня 2021 року
Дедлайн другого етапу відбору: 30 грудня 2021 року

Польська академія наук (PAS) оголошує стипендіальну програму PASIFIC, що фінансується у рамках фонду MSCA COFUND. Програма PASIFIC надає можливість отримати 2-річні постдокторські стипендії провідним дослідникам будь-якої національності з різних наукових дисциплін.
Кожному стипендіанту PASIFIC буде надано щомісячну стипендію у розмірі близько 2500 євро netto (чистими). У разі переїзду до Польщі обраного кандидата разом з сім’єю, існуватиме можливість отримати додаткову фінансову допомогу. Стипендіати PASIFIC матимуть у розпорядженні бюджет до 93 000 євро на реалізацію проекту.
Кандидати, які успішно пройдуть конкурсний відбір, будуть здійснювати дослідження в одному із 68 інститутів Польської академії наук або Міжнародному інституті молекулярної та клітинної біології.
Перед поданням заявки кандидати зобов’язані самостійно сконтактувати з обраним для проведення досліджень інститутом та з потенційним наставником. У кожному з Інститутів ПАН вказаний координатор, який може відповісти на Ваші питання.
Заявка кандидата повинна містити наступні документи:
- резюме та список досягнень;
- опис дослідницького проекту (не більше 10 сторінок);
- резюме наставника та опис дослідницького середовища обраного Інституту ПАН (підготовлений спільно із представниками цього Інституту);
- етична самооцінка (при необхідності).
Також необхідно подати копії:
- диплома доктора (PhD) або документа, що підтверджує не менше ніж 4-річний науковий досвід;
- листа підтримки від потенційного наставника і приймаючого інституту ПАН.
Кандидатам потрібно заповнити онлайн-анкету, яка буде доступна з 15 березня до 30 червня 2021 року (перший етап відбору – буде надано 35 стирендій) та з 15 вересня до 30 грудня 2021 року (другий етап відбору – буде надано 15 стипендій).
Кінцевий термін подачі заявок у першому етапі відбору – 30 червня 2021 року. Другий етап відбору буде закрито 30 грудня 2021 року.
Кандидати не повинні проживати або виконувати свою основну діяльність (роботу, навчання тощо) в Польщі довше одного року протягом трьох років перед закінченням строку подачі документів.
Кандидати PASIFIC повинні відповідати правилам мобільності MSCA.
Більш детальну інформацію ви можете знайти на сайті: https://pasific.pan.pl
Якщо у вас є будь-які питання, звертайтеся, будь ласка, за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Кінцевий термін подачі заявок у першому етапі відбору – 30 червня 2021 року
Кінцевий термін подачі заявок у другому етапі відбору – 30 грудня 2021 року
Детальна інформація за посиланням: https://pasific.pan.pl