Актуальні новини та пропозиції грантів

Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD) з додатковим компонентом «STEM та підприємництво» (UUAESE) – це  програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримується народом Сполучених Штатів Америки. Ця міжнародна освітня та культурна програма обміну підтримує талановитих іноземних студентів, надає можливість майбутнім лідерам навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури і традицій Сполучених Штатів Америки. Програма для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global UGRAD) з компонентом STEM та підприємництво (UUAESE) тільки для українських студентів, спільно здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США, Посольством США в Україні та організацією World Learning.

Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США прагне до того, щоб його зусилля відображали розмаїття американського суспільства та суспільств за кордоном. Бюро прагне і заохочує до участі у всіх своїх грантових програмах та інших заходах людей з усього світу та відкриває ці можливості, що відкриті для всіх, незалежно від їхньої раси, кольору шкіри, національного походження, статі, віку, релігії, географічного розташування, соціально-економічного статусу, фізичного стану, сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності. Бюро дотримується принципів справедливості, рівності та інклюзивності.

 

Детальна інформація

Соціальна програма Scholarship шукає талановитих студентів.
Запрошуються студенти Київського університету імені Бориса Грінченка взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському закладі вищої освіти

Участь для студентів повністю безкоштовна. 

Студентам буде оплачено навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних.

Наразі відкрито 8 номінацій: 

27 000 грн. -  https://lukashuk.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

35 000 грн. -  https://sweetcv.com/ua/scholarship-2020 (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

18 000 грн. -  https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

30 000 грн. -  https://nadzor.ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

30 000 грн. -  https://olanko.com.ua/novyie-vozmozhnosti-s-soczialnyim-proektom-scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

20 000 грн. -  https://perevozka24.com/Ukraina/news/scholarship-dlya-studentov-iz-ukrainy-ot-servisa-perevozka-24-UA (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@perevozka.com)

32 000 грн. -  https://cis.ua/sotsialnaya-programma-scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

44 000 грн. -  https://englishprime.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@englishprime.ua)

unnamed

ESN Kyiv - це громадська організація, яка займається популяризацією Еразмус+ в Україні та створює незабутній досвід обмінів для іноземних студентів.

У телеграмі ESN Kyiv можна знайти інформацію про:

 • актуальні можливості Еразмус+ у київських університетах
 • обміни в конкретних Erasmus destinations, які обирають самі підписники
 • заходи ESN Kyiv та багато іншого.

Ставай частиною Erasmus Generation та дізнавайся більше про програму лише в один клік!

House of Europe (“Дім Європи”) — нова програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.

Програма Європейського Союзу, що відкриває можливості для творчого та професійного обміну.

House of Europe  — програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.

Розповідаючи про інтенції програми в одному з інтерв’ю, керівник House of Europe  Крістіан Дімер говорить таке: «Передусім House of Europe дає людям можливість втілити в життя власні ідеї. Ми віримо, що діалог між людьми — це найкращий інструмент у боротьбі проти дезінформації та пропаганди».

House of Europe фінансує стажування, навчальні подорожі, нетворкінг, резиденції та інші форми професійного обміну. Програма:

 • підтримує творчу кооперацію та співпрацю між українцями та їхніми колегами з ЄС у галузі культури та креативної індустрії;
 • організовувати молодіжні табори та студентський обмін між університетами в межах України.

Разом із Міністерством освіти і науки України Британська Рада реалізує трьохрічну програму всеукраїнської академічної мобільності  «САМ Україна». Ця програма є одним із компонентів програми ЄС «Дім Європи» та реалізовується впродовж 2020-2022 рр.

«САМ Україна» сприяє міжрегіональній академічній співпраці між ЗВО та культурному діалогу між молоддю через короткотермінову академічну мобільність в межах України.

Умови участі:

 • два заклади вищої освіти з різних регіонів України, розташовані на відстані не менше ніж 200 км;
 • спільний проєкт програми мобільності подається через заповнення заявки он-лайн;
 • заявку на участь можуть подавати українські ЗВО, які мають попередній досвід у програмі Erasmus+;
 • проєкт академічної мобільності тривалістю 1-3 місяці має бути розроблений для студентів 2-4 курсу бакалаврату (старше 18 років) університетів-партнерів;
 • у заявці слід обов’язково вказати особливості детального узгодження спеціальностей та навчальних планів.

Фінансування: транспортні витрати, розселення та витрати на харчування студентів,  адміністративний внесок університетам за адміністрування цього проєкту мобільності.

 

Подробиці, які вас можуть зацікавити – тут.

Наука та дослідження в Німеччині мають давні традиції. Чимало ВНЗ cлавляться багатовіковою історією.
У Німеччині існують (на 2001 рік) 323 ВНЗ, і якщо хто хоче навчатися у Німеччині, він має вибір між університетами та рівноцінними їм ВНЗ, як, наприклад, ВНЗ прикладного напряму (Fachhochschule) та вищими школами музики, мистецтв та кіно. Студенти всіх національностей можуть навчатися у будь-якому державному інституті.

Якщо ви вирішили навчатися у Німеччині, вам необхідно обов´язково з´ясувати для себе наступні питання, щоб створити собі оптимальні умови для навчання:

 • Який тип німецького ВНЗ вам підходить? Можливо, вас цікавить короткострокове, орієнтоване на практичні зайняття, навчання у ВНЗ прикладного напряму, або ж ви хочете відвідувати вищу школу музики або мистецтв? DAAD має спеціальні брошури, присвячені цим типам ВНЗ, в серії «Навчання у ВНЗ Німеччини».
 • Ви хочете закінчити повний курс навчання у Німеччині або лише частковий, без закінчення ВНЗ (наприклад, лише на рік)?
 • Може, ви вже отримали вищу освіту і вашій країні і тепер хочете здобути післядипломну освіту?
 • Чи буде визнано у вашій країні німецький диплом, ступінь магістра та складені державні іспити або ж диплом ВНЗ прикладного напряму як документ, що підтверджує достатній рівень освіти для професійної діяльності?

Всі подробиці можна дізнатися на сайті http://www.daad.org.ua та у інформаційному центрі у Києві за адресою Пр. Перемоги, 37 ( НТУУ “КПІ”) корп. 6, к. 31

Серед великої кількості програм кожен зможе знайти підходящу для себе.

ERP-стипендії на навчання для випускників в галузі економіки

Сторінка 1 із 3