ПРАГНЕМО, ДІЄМО, ДОСЯГАЄМО!

Цифровий кампус Університету Грінченка

Події Факультету

Президент України Володимир Зеленський посмертно нагородив орденом ”За мужність” III ступеня нашого студента Євгена Слюсаренка
Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє»
Участь викладачів кафедри комп’ютерних наук і математики в Міжнародній конференції «10th Workshop on Cloud Technologies in Education (СТE 2022)»
Круглий стіл: «Корпоративна соціальна відповідальність в умовах воєнного стану: етичні дилеми»
Участь викладачів кафедри комп’ютерних наук і математики в Міжнародній конференції «5th International Workshop on Augmented Reality in Education (AREdu 2022)»
КОНСУЛЬТАЦІЇ ВСТУПНИКІВ

Запрошуємо долучитись до Всеукраїнського опитування “Ціннісні орієнтири українського студентства”

Screenshot 2021 03 10 105607
Українська Асоціація Викладачів та Дослідників Європейської Інтеграції
в рамках проєкту Еразмус+ напряму ім. Жана Моне (620395-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-SUPPA) “ЄС-Східне партнерство: майбутні шляхи активізації спільних ініціатив академічних та громадянських спільнот в Україні» започатковують дослідження щодо ціннісних трансформацій у середовищі українського студентства та проводить всеукраїнське опитування “Ціннісні орієнтири українського студентства”. Дослідження та опитування організовано спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні (проєкт ЄС).

Опитування має на меті з’ясувати актуальний ціннісний клімат та виявити динаміку ціннісних трансформацій у середовищі українського студентства. Головним результатом дослідження буде розробка ефективної стратегії комунікації проєвропейських ціннісних орієнтацій українського студентства.

Хто може долучитися до дослідження?

• Студенти бакалаврату та магістратури денних відділень українських ЗВО усіх форм підпорядкування, усіх років навчання та профілів підготовки, що мають українське громадянство
  • Науково-педагогічні та адміністративні працівники українських ЗВО усіх форм підпорядкування

Як взяти участі у дослідженні?

Студентам:

Науково-педагогічним та адміністративним працівникам:

Організатори фокус-груп отримають сертифікати учасників міжнародного дослідницького проєкту.

Контактні особи: Олена Тупахіна, керівниця проєкту, доцент Запорізького національного університету, членкиня команди APREI - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ірина Сікорська, Голова правління, Українська Асоціація Викладачів та Дослідників Європейської Інтеграції - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..