Події

«Щоб перетворити дійсно цікаві ідеї і нові технології в кампанію, яка може впроваджувати інновації протягом багатьох років, потрібна велика дисципліна».

©Стів Джобс

01 жовтня 2020 року відбулася відкрита лекція кандидата економічних наук, доцента кафедри фінансів та економіки Казак Оксани Олексіївни на тему «Дизайн мислення. Визначення проблем, емпатія» навчальної дисципліни «Основи власного бізнесу». Даний курс входить до загальноуніверситетського блоку вибіркових дисциплін, тож до складу слухачів входять не лише студенти групи ФіКб-1-19-4.0д денної форми навчання першого бакалаврського рівня спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування, але й слухачі 2 курсу денної форми навчання першого бакалаврського рівня Інституту філології та Історико-філософського факультету. Тема лекції «Дизайн мислення. Визначення проблем, емпатія» є третьою темою пілотного проєкту «Підприємницький університет», який впроваджується в Університеті спільно із Стартап-інкубатором YEP, Міністерством освіти і науки, Міністерством цифрової трансформації, Дія. Бізнес та Українським фондом стартапів.

Участь у даному проєкті є свідченням прогресивного розвитку підприємницької освіти та стартап руху нашого Університету серед 80 найпрогресивніших та найкреативніших ЗВО України, які сприяють формуванню підприємницького світогляду й розвитку навичок інноватора у своїх здобувачів ВО Про іноваційність та новітність даного курсу свідчить вперше впроваджений змішаний формат навчання, що забезпечило можливість участі слухачів не лише в очному, але й в дистанційному форматі водночас. Використання сучасних засобів інтерактивного навчання, креативна наочність, актуальні приклади реальних практик, насиченість англомовною стартапівською термінологією, практикоорієнтованість та цілеспрямованість курсу забезпечує не лише перманентну зацікавленість та неабиякий інтерес здобувачів, але й гарантує успішність у досягненні ними власних бажаних результатів та побудові індивідуальних кар’єрно-професійних траєкторій!

#ПІДПРИЄМНИЦЬКИЙУНІВЕРСИТЕТ #ФІНЕК #СТАРТАПУНІВЕР #ФІТУКУБГ #АВАНГАРДГРІНЧЕНКА

Адже разом із 80 університетами України ми долучені до впровадження курсу "Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами” в рамках пілотного проєкту “Підприємницький університет”. Головна мета даного проєкту – розвиток підприємницької освіти та стартап руху серед найпрогресивніших та найкреативніших ЗВО України. Даний проєкт запроваджений Стартап-інкубатором YEP спільно з Міністерством освіти і науки, Міністерством цифрової трансформації, Дія.Бізнес та Українським фондом стартапів, пройшов рецензування міжнародних партнерів та експертів: Університету Штату Північна Кароліна (США), Університету Тарту (Естонія), Олени Донець (екс-директорка стартап-акселератору Тель-Авівського Університету, співзасновниця Duco.io, Ізраїль).

На даному етапі курс “Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами” інтегрований у межах навчальної дисципліни «Основи власного бізнесу», представлену як предмет на вибір. Супровід майбутніх стартаперів та викладання даного курсу у нашому Університеті здійснює кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів та економіки Казак Оксана Олексіївна, яка в складі прогресивної підприємницької спільноти із 170 викладачів 26-28 серпня успішно пройшла тренінг за специфікою викладання даного курсу та вкотре підтвердила свою кваліфікацію. І вже у цьому семестрі майже 30 здобувачів вищої освіти зможуть легко та без ризиків спробувати себе у підприємництві, відчути себе частиною стартап екосистеми і підготувати свій стартап до етапу виходу на ринок чи пошуку перших інвестицій. Під час навчання наші грінченківці створять власні стартап-проєкти та подадуть їх на участь у конкурсі стартапів. Найкращі команди отримають індивідуальну менторську підтримку від YEP, Дія.Бізнес, Українського фонду стартапів, Cisco, OKKO, Genesis, REACTOR.UA, TechUkraine та інших партнерів проєкту. Висока кваліфікація викладача й супровід менторів YEP є запорукою змістовного наповнення курсу актуальними й прогресивними теоретичними матеріалами та реальними практичними кейсами, актуальними статтями про українські й світові проекти та інші контенти. Це все дає доступ студентській спільноті до знань про те, як перетворити свої розробки чи креативні ідеї на інноваційні продукти та послуги. Адже на лекціях не буде йти мова про сферичний стартап у вакуумі. Такі проєкти у реальному житті — не про ідеальні умови, а про гнучкість, винахідливість та вміння пристосовуватися, постійно шукати нове та самовдосконалюватися. І якщо ти саме такий – долучайся! Буде неймовірно цікаво!