Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Факультет інформаційних технологій та управління шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА МАТЕМАТИКИ


- ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА УПРАВЛІННЯ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Оголошення для студентів кафедри

Для магістрів з державного управління та всіх зацікавлених осіб 19.05.2022 відбудеться семінар
19 травня 2022 року о 12.00 в рамках серії науково-практичних семінарів «Діяльність громадських організацій та їх роль в процесі розбудови громадянського суспільства в Україні» для студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» та всіх зацікавлених осіб кафедра управління проводить семінар на тему: «Збереження психологічного здоров'я нації в умовах війни».
Цільова аудиторія: студенти, викладачі, а також всі зацікавлені у збережені психологічного здоров’я нації в умовах війни.
Місце проведення: платформа: Google Meet: https://meet.google.com/nnv-yxnd-fwx
Доповідач – Тетяна Поспєлова, доктор наук з державного управління, професор кафедри управління факультету інформаційних

 

Гостьова лекція на тему «Особливості функціонування обласних державних адміністрацій в умовах кризи»

Для магістрів з державного управління та всіх зацікавлених осіб у рамках заходів присвячених Грінченківській декаді 5.12.20 р. об 11 год 50 хв.  відбудеться гостьова лекція на тему «Особливості функціонування обласних державних адміністрацій в умовах кризи».

На лекції  розкривативатимуться проблемистратегічного управління в області та функціонування обласної державної адміністрації в умовах кризових, розбалансованих умов. Особлива увага приділятиметься питанням ролі та участі обласної державної адміністрації в процесах реформування, зокрема реформі децентралізації.

Лектор: Журова Ольга Миколаївна - заступник керівника апарату Київської обласної державної адміністрації.

Платформа проведення: Hanghout Meet.

 

Для магістрів з державного управління та всіх зацікавлених осіб 20.06.20 відбудеться 2 госьові лекції:

12.00 – Тема лекції: «Реформування медичної галузі: проблеми та персективи».

Лектор – Івчук Володимир, заступник директора з розвитку — керівник Консультативно-діагностичного центру Національного інституту серцево-судинної хірургії імeні М. М. Амосова, старший радник Агенції з розвитку охорони здоров'я, тренер з підтримки реформування охорони здоров'я в Україні (програма «U-LEAD з Європою»).

14.00 – Тема лекції: «Захист прав людини як необхідна умова людського розвитку».

Лектор – Утєшева Наталія, консультанта з питань прав людини та недискримінації в Управлінні Верховного Комісару з прав людини ООН для Центральної Азії, докторант Університету Кінгстон (Лондон, Великобританія).

Платформа проведення: Google Meet.

 

Для магістрів з державного управління та управління закладом освіти відбудеться вебінар «Освітня політика в Україні».

27 червня об 11.50 для магістрів з державного управління та управління закладом освіти відбудеться вебінар «Освітня політика в Україні».

Лектор: Лілія Гриневич, кандидат педагогічних наук, проректор з науково-педагогічної та міжнародної діяльності Київського університету імені Бориса Грінченка, народний депутат України VІІ-го і VІІІ-го скликань, екс-міністр освіти і науки України.

Платформа проведення: Hanghout Meet.

 

Передзахист дипломних робіт

21 травня 2020р. о 16.00 відбудеться передзахист дипломних робіт бакалаврів 4 курсу зі спеціальності "Менеджмент організацій".

 

Передзахист магістерських проектів

18 травня 2020р. о 16.00 відбудеться передзахист магістерських робіт студентів 6 курсу освітньої програми 073.00.04 "Управління електронним навчанням у міжкультурному просторі" спеціальності 073 Менеджмент.

 

Анкети для випускників

З метою налагодження  ефективного зворотного зв'язку із студентами та випускниками, розроблені анкети: для цьогорічних вступників на програму ДУ, УНЗ та випускників минулих років.

Для цьогорічних вступників на програму ДУ

Для випускників минулих років

Для випускників минулих років з програми УНЗ
Для цьогорічних вступників на програму УЗО