Оголошення для студентів кафедри

Для магістрів з державного управління та всіх зацікавлених осіб 20.06.20 відбудеться 2 госьові лекції:

12.00 – Тема лекції: «Реформування медичної галузі: проблеми та персективи».

Лектор – Івчук Володимир, заступник директора з розвитку — керівник Консультативно-діагностичного центру Національного інституту серцево-судинної хірургії імeні М. М. Амосова, старший радник Агенції з розвитку охорони здоров'я, тренер з підтримки реформування охорони здоров'я в Україні (програма «U-LEAD з Європою»).

14.00 – Тема лекції: «Захист прав людини як необхідна умова людського розвитку».

Лектор – Утєшева Наталія, консультанта з питань прав людини та недискримінації в Управлінні Верховного Комісару з прав людини ООН для Центральної Азії, докторант Університету Кінгстон (Лондон, Великобританія).

Платформа проведення: Google Meet.

Для магістрів з державного управління та управління закладом освіти відбудеться вебінар «Освітня політика в Україні».

27 червня об 11.50 для магістрів з державного управління та управління закладом освіти відбудеться вебінар «Освітня політика в Україні».

Лектор: Лілія Гриневич, кандидат педагогічних наук, проректор з науково-педагогічної та міжнародної діяльності Київського університету імені Бориса Грінченка, народний депутат України VІІ-го і VІІІ-го скликань, екс-міністр освіти і науки України.

Платформа проведення: Hanghout Meet.

Передзахист дипломних робіт

21 травня 2020р. о 16.00 відбудеться передзахист дипломних робіт бакалаврів 4 курсу зі спеціальності "Менеджмент організацій".

Передзахист магістерських проектів

18 травня 2020р. о 16.00 відбудеться передзахист магістерських робіт студентів 6 курсу освітньої програми 073.00.04 "Управління електронним навчанням у міжкультурному просторі" спеціальності 073 Менеджмент.

Анкети для випускників

З метою налагодження  ефективного зворотного зв'язку із студентами та випускниками, розроблені анкети: для цьогорічних вступників на програму ДУ, УНЗ та випускників минулих років.

Для цьогорічних вступників на програму ДУ

Для випускників минулих років

Для випускників минулих років з програми УНЗ
Для цьогорічних вступників на програму УЗО