ЗУСТРІЧ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКУРСНИКІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ

31 серпня 2016 року відбулася зустріч майбутніх першокурсників та їхніх батьків із викладачами й адміністрацією факультету інформаційних технологій та управління. Словами вітання зустріч відкрила декан факультету Михацька Алла Валер’янівна, побажала всім гарного настрою і натхненного навчання та представила своїх заступників. Бодненко Дмитро Миколайович, заступник декана з науково-методичної та навчальної роботи, розповів про організацію навчального процесу, ознайомив з особливостями навігації на сайті факультету і представив методистів навчального відділу. Обушний Сергій Миколайович, заступник декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи, поінформував присутніх про план позанавчальної діяльності студентів, а також відповів на запитання стосовно поселення першокурсників до гуртожитку. Завідувач кафедри управління Поспєлова Тетяна Вадимівна розповіла про особливості студентського навчання на спеціальності «Менеджмент», представила викладачів кафедри; також були представлені куратор першого курсу Логачова Світлана Станіславівна та тьютори – студенти другого курсу спеціальності «Менеджмент».

Вітаємо першокурсників, їхніх батьків та викладачів із новим навчальним роком, зичимо успіхів у всіх справах, наснаги та оптимізму!