ПОСВЯТА СТУДЕНТІВ

 

         Першого вересня в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася посвята в першокурсники студентів факультету інформаційних технологій та управління. Дійство, яке проходило в актовій залі, допомогло нам дізнатися про склад Вченої ради університету, ми почули щирі привітання та побажання від багатьох шанованих гостей, а номери художньої самодіяльності переконали нас у тому, що грінченківська сцена вітає найкращих виконавців.

          На цьому заході була присутня міністр освіти і науки України Лілія Михайлівна Гриневич, яка зробила величезний внесок для розвитку та підтримки високого рівня освіти в Київському університеті імені Бориса Грінченка. Ректор університету Віктор Олександрович Огнев’юк урочисто вручив Лілії Михайлівні символічний корпоративний шалик, який вона одразу ж на сцені й одягнула. Також на свято прибув Олександр Москаль, регіональний менеджер української компанії, яка працює в США з 1953 року. Керівник філій Української Федеральної Кредитної Спілки в містах Портланд (штат Орегон) та Ванкувер (штат Вашингтон) ознайомив студентів із можливостями міжнародних відносин.

Першокурсники почули вітальне слово від колишнього студента, а тепер учасника антитерористичних дій на сході України Віталія Кузьменка, який проголосив, що пишається навчанням у Київському університеті імені Бориса Грінченка та вдячний людям, які тут працюють, за підтримку та допомогу, а також за виховання патріотичного духу і сміливості.

     Ректор університету Віктор Олександрович Огнев’юк урочисто вручив першокурсникам, представникам різних спеціальностей нашого факультету, їхні перші символічні студентські квитки. Завершилась ця святкова подія спільним виконанням гімну університету, що засвідчило новим студентам дружній та сповнений любов’ю і відданістю один одному дух великої неповторної грінченківської родини.

 

Антонова Вікторія,

студентка групи Мб-1-16-4.0д