Навчання через дослідження "Кафедра фінансів та економіки"

НАУКОВИЙ ГУРТОК

«ФІНАНСОВИЙ АНАЛІТИК»

Рік заснування наукового гуртка: 2013

КЕРІВНИК НАУКОВОГО ГУРТКА

Васечко Людмила Іванівна

кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри фінансів та економіки

ПРОФІЛЬНА НАУКОВА ТЕМА/ ПИТАННЯ:

Підвищення конкурентоспроможності київського регіону в контексті економічної безпеки в умовах євроінтеграції

ЗАВДАННЯ НАУКОВОГО ГУРТКА:

• сприяння підготовці студентів для вступу до аспірантури, роботи у науково-дослідних інститутах;
  • участь у вирішенні практичних задач із впровадження університетських наукових розробок на кафедрі фінансів та економіки;
  • сприяння публікації студентами наукових статей та тез доповідей;
  • розширення наукової співпраці з студентами інших вищих навчальних закладів;
  • сприяння формуванню особистості студентів як дослідників шляхом підвищення їх наукової активності під час участі у роботі гуртка.

ПЛАН РОБОТИ НАУКОВОГО ГУРТКА на 2018–2019 навчальний рік

ПЛАН РОБОТИ НАУКОВОГО ГУРТКА на 2019–2020 навчальний рік

Протягом 2016-2017 навчального року у рамках роботи гуртка «Фінансовий аналітик» проводилися наступні заходи:

· Регулярні засідання гуртка.

· Індивідуальна робота з членами гуртка в порядку підготовки до проведення Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції.

·Участь в олімпіадах:

У ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит» брала участь член гуртка Кузбіт Євгенія (науковий керівник – доц. Сосновська О.О.)

• Участь в конференціях:

Наукові роботи Кузбіт Євгенії, Більової Люби, Зоз Вероніки (науковий керівник – доц. Сосновська О.О.) та Легач О.С. та Юрченко Д.В, (науковий керівник – ст. викл. Казак О.О.) брали участь у IV Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції 23 листопада 2016 року, м. Київ, КУБГ.