Оголошення

Дорогі друзі! 
14 березня відзначають Міжнародний день числа Пі? і для школярів 8-11 класів ми оголошуємо математичний онлайн-марафон!
14 березня о 13.00 ми проведемо прямий ефір, на якому вас чекають лекції, ігри, ребуси, а головне — результати конкурсів? 
Умови участі в математичному онлайн-марафоні 
1. Конкурс «π-ем»:
-  зареєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/SB2biyXD7bMCHXWj6;
-  напишіть, власний літературний твір, який стосується математики за правилами мови Pilish (де довжина слова відповідає цифрам у послідовності числа Пі);
-  надішліть твір на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22 лютого (обов'язково вкажіть ПІБ, заклад освіти, клас, область).
2. Конкурс на найкраще відео «Відомі та невідомі факти про число Пі»:
-  зареєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/J6aESAEoZ6vZcanj8;
-  запишіть коротке відео тривалістю до двох хвилин;
-  назва відео має бути змістовна, автор обов’язково повинен з’явитися у кадрі;
-  надішліть відео на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 25 лютого (обов’язково вкажіть ПІБ, заклад освіти, клас, область).
3. Гра «Що? Де? Коли?»:
- зберіть команду до 6-ти осіб, що навчаються у 8–11 класах;
- зареєструйте команду на участь у грі до 4 березня за посиланням: https://forms.gle/y9HC9s7CGR8KNrAi6.
Детальні умови участі у грі «Що? Де? Коли?» зареєстрованим учасникам буде надіслано на електронні адреси зазначені в онлайн анкеті.
Онлайн-трансляція заходу відбуватиметься у фейсбук зі сторінки онлайн-події bit.ly/3toImc6 та на YouTube каналі Малої академії наук України https://www.youtube.com/user/MAcSUkraine 14 березня о 13.00 год.
 
3.14.15.21.jpg

Вітаємо д.п.н. Прошкіна Володимира Вадимовича із присвоєнням вченого звання професора кафедри комп'ютерних наук і математики і д.п.н.  Смирнову-Трибульску Євгенію Миколаївну із присвоєнням вченого звання доцента кафедри комп'ютерних наук і математики (Наказ Міністерства освіти і науки України від 09.02.2021 № 157)flowers.jpg

💪🏻 Ти готовий кинути собі виклик та підтвердити свої hard skills? SoftServe University запрошує пройти сертифікацію ІТ Академії та отримати підтвердження своїх навичок відразу за кількома напрямками: Java, .Net, Python, Web UI, QC і TAQC.

🚀 Маєш нагоду всього за кілька кроків визначити свій актуальний технічний рівень, а також рівень володіння англійською. Більше того, з сертифікатом IT Академії тобі не потрібно проходити технічну співбесіду в SoftServe! 

SoftServe IT Academy — це:

• Безкоштовні курси для тих, хто має базові технічні знання.

• Навчання від менторів та експертів SoftServe.

• Можливість отримати досвід роботи на реальному проекті та отримати job offer! Понад 70% випускників академії стають частиною команди SoftServe. 

💼 Конвертуй свої знання в шанс потрапити в одну з топових ІТ-компаній! Реєструйся на проходження сертифікації прямо зараз: https://hubs.ly/H0G7r6-0

📍 Сертифікат від SoftServe - твоя візитівка в світ ІТ!

 

photo_2021-02-08_12-53-57.jpg

Шановні студенти, аспіранти, докторанти і молоді учені!
Запрошуємо Вас взяти участь у VІІІ Всеукраїнській науково-практичній онлайн конференції молодих науковців "Інформаційні технології - 2021", яка відбудеться 20 травня 2021 року.

В рамках конференції плануються засідання за такими напрямами:
1. Використання інформаційних технологій в освітіта науці.
2. Апаратне і програмне забезпечення інформаційних технологій.
3. Математичне моделювання та обчислювальні методи.
4. Технології, методи та засоби захисту інформації в інформаційно-комунікаційних системах.
 
За результатами роботи конференції буде видано електронний збірник матеріалів (ISSN 2664-2638), який буде розміщено за адресою: http://zcit.kubg.edu.ua/index.php/journal.
 
Реєстрація учасників конференції та подання тез здійснюється за посиланням.

Запрошуємо студентів спеціальностей 122 Комп’ютерні науки та 125 Кібербезпека, а також всіх, хто цікавиться програмуванням на онлайн зустріч із Ксенією Столбовою (CEO DAN.IT Education). Тема зустрічі:  "Як обрати напрям в ІТ та побудувати успішну кар'єру"
ДАТА: 17.02.2021 (середа)
ЧАС: 15:20 - 16:40
Про що поговоримо:
● програмування: Full Stack, FrontEnd, BackEnd, Software Development, Mobile App Development і інші професії, які залишаються високо затребуваними на ринку праці в 2021-2025 рр.
● дизайн в сфері IТ, Interaction (UI / UX) design, переваги дизайнерів на ринку праці в Україні та можливості аутсорс-ринку для українських фахівців
● Full Stack Digital Marketing, чому діджитал-маркетинг зараз настільки популярний, і наскільки потрібно бути обізнаним в технологіях, щоб успішно вивчати діджитал.
● базові знання для старту програмісту-початківцю
● як ставитися до тестового завдання
● чим відрізняється стажування від курсів, який результат по закінченню воно дає
● які кар’єрні перспективи у кожного із напрямків та на що розраховувати початківцям
 
Посилання на відеоконференцію буде розіслано викладачам та старостам студентських груп факультету.

Сторінка 1 із 6