Контакти

(044) 428-34-32

kitmd.fitu@kubg.edu.ua

м.Київ, вул. М. Тимошенка, 13-б, каб. 519

Оголошення

Проводь 3 інтенсивні дні (15-16 квітня 2021) на ONLINE-фестивалі Career Shoot!

Тут на тебе чекають:

🔺вебінари, які прокачають твої hard та soft skills. Жодної води - тільки практична та актуальна інформація;

🔺панельні дискусії, де ти отримаєш відповіді одразу від кількох роботодавців;

🔺чат-боти, де ти зможеш персонально запитати про кар‘єрні можливості в компанії мрії, а може навіть одразу податися на вакансію;

🔺розіграші й подарунки, щоб зробити твій день ще яскравішим. 

 

Понад 15 роботодавців пропонують найкращі job openings саме для тебе. Цього квітня твоя кар‘єрна ціль буде досягнута!

Реєструйся на Career Shoot до 12 квітня, щоб отримати повний розклад можливостей: https://forms.gle/5MJrizCy7Km6VQLH9

 

Компанії-роботодавці: SoftServe, Unilever, Genesis, JTI, Cola-Cola HBC, Deloitte, Wesoftyou, BAT, Volia, PwC, 3shape, PMI, Readdle, INTERTOP, Metinvest, Fozzy Group.

 

Детальніше про захід на сайті: http://careershoot.online/

 

До зустрічі!

platinum_kitm.png

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі, організованому командою міжнародного проєкту PLATINUM (ПАРТНЕРСТВО ДЛЯ НАВЧАННЯ ТА ВИКЛАДАННЯ МАТЕМАТИКИ В УНІВЕРСИТЕТІ - Erasmus+ KA203 Strategic Partnerships for higher education ProjectPartnership for Learning and Teaching in University Mathematics” (2018-1-NO01-KA203-038887). Контекстом проєкту стратегічного партнерства є викладання та навчання математики на університетському рівні в різних країнах. Консорціум координується Університетом Агдера (Норвегія) і включає вісім університетів з Чехії, Німеччини, Нідерландів, Норвегії, Іспанії, України та Великобританії.

Звертаючись до ініціативи Європейської Комісії щодо «покращення взаємодії між теоретичними дослідженнями та педагогічною практикою, щоб забезпечити належним чином визнане викладання, засноване на найсучасніших знаннях, а випускники мали міцні аналітичні навички та уміння вирішувати проблеми», учасники проєкту прагнуть вдосконалити викладання математики на основі підходів, які базуються на запитах, що дозволяє студентам досягти концептуального розуміння математичних дисциплін, необхідного для вирішення проблем в техніці, науці та на ринку праці. Під час вебінару команда PLATINUM представить інтелектуальні результати проєкту та приклади завдань з математики на основі запитів, розроблених та протестованих на різних курсах в університетах-партнерах. Основні доповіді виголошують: академічний керівник проєкту професор Барбара Яворскі (Університет Лафборо) та запрошений спікер професор Мішель Аріті (Паризький університет Дідро); професор Рейнхард Хохмут (Університет Лейбніца, Ганновер).

Вебінар організовує Університет Масарика у співпраці з Університетом Агдера та MatRIC, Центром досконалості викладання математики. Щоб допомогти слухачам із порушеннями слуху, під час вебінару будуть надані субтитри до тексту всіх презентацій. Для вирішення запитань учасників організовано три сесії запитань та відповідей та завершуватиметься вебінар з панеллю із запрошеними спікерами.

Посилання для реєстрації на вебінар:

https://uia.pameldingssystem.no/platinum-webinar-march-2021

Вітаємо д.п.н. Прошкіна Володимира Вадимовича із присвоєнням вченого звання професора кафедри комп'ютерних наук і математики і д.п.н.  Смирнову-Трибульску Євгенію Миколаївну із присвоєнням вченого звання доцента кафедри комп'ютерних наук і математики (Наказ Міністерства освіти і науки України від 09.02.2021 № 157)flowers.jpg

Дорогі друзі! 
14 березня відзначають Міжнародний день числа Пі? і для школярів 8-11 класів ми оголошуємо математичний онлайн-марафон!
14 березня о 13.00 ми проведемо прямий ефір, на якому вас чекають лекції, ігри, ребуси, а головне — результати конкурсів? 
Умови участі в математичному онлайн-марафоні 
1. Конкурс «π-ем»:
-  зареєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/SB2biyXD7bMCHXWj6;
-  напишіть, власний літературний твір, який стосується математики за правилами мови Pilish (де довжина слова відповідає цифрам у послідовності числа Пі);
-  надішліть твір на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 22 лютого (обов'язково вкажіть ПІБ, заклад освіти, клас, область).
2. Конкурс на найкраще відео «Відомі та невідомі факти про число Пі»:
-  зареєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/J6aESAEoZ6vZcanj8;
-  запишіть коротке відео тривалістю до двох хвилин;
-  назва відео має бути змістовна, автор обов’язково повинен з’явитися у кадрі;
-  надішліть відео на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 25 лютого (обов’язково вкажіть ПІБ, заклад освіти, клас, область).
3. Гра «Що? Де? Коли?»:
- зберіть команду до 6-ти осіб, що навчаються у 8–11 класах;
- зареєструйте команду на участь у грі до 4 березня за посиланням: https://forms.gle/y9HC9s7CGR8KNrAi6.
Детальні умови участі у грі «Що? Де? Коли?» зареєстрованим учасникам буде надіслано на електронні адреси зазначені в онлайн анкеті.
Онлайн-трансляція заходу відбуватиметься у фейсбук зі сторінки онлайн-події bit.ly/3toImc6 та на YouTube каналі Малої академії наук України https://www.youtube.com/user/MAcSUkraine 14 березня о 13.00 год.
 
3.14.15.21.jpg

Шановні студенти, аспіранти, докторанти і молоді учені!
Запрошуємо Вас взяти участь у VІІІ Всеукраїнській науково-практичній онлайн конференції молодих науковців "Інформаційні технології - 2021", яка відбудеться 20 травня 2021 року.

В рамках конференції плануються засідання за такими напрямами:
1. Використання інформаційних технологій в освітіта науці.
2. Апаратне і програмне забезпечення інформаційних технологій.
3. Математичне моделювання та обчислювальні методи.
4. Технології, методи та засоби захисту інформації в інформаційно-комунікаційних системах.
 
За результатами роботи конференції буде видано електронний збірник матеріалів (ISSN 2664-2638), який буде розміщено за адресою: http://zcit.kubg.edu.ua/index.php/journal.
 
Реєстрація учасників конференції та подання тез здійснюється за посиланням.

Сторінка 1 із 7