Оголошення

18 травня 2020 р. відбудеться відкрите заняття кандидата педагогічних  наук,  доцента кафедри комп’ютерних наук і математики Вембер Вікторії Павлівни. Буде проведено оглядову лекцію з "Методики навчання інформатики" для підготовки до комплексного кваліфікаційного екзамену з інформатики та методики навчання інформатики для  студентів 4 курсу спеціальності "Комп'ютерні науки та інформаційні технології",  група ІНб-1-16-4.0д. Технічний заcіб комунікації - платформа Zoom, початок о 13:40.

Запрошуються всі бажаючі.
Для отримання запрошення на відеоконференцію можна звернутись до Вембер В.П. електронною поштою.

14 травня 2020 р. відбудеться відкрите заняття Абрамова Вадима Олексійовича, кандидата технічних наук, доцента, доцента кафедри комп’ютерних наук і математики.
Заняття буде проведено з дисципліни "Технології сучасних комп`ютерних мереж" для студентів 2 курсу спеціальності "Комп'ютерні науки" (час: 10.00 – 11.20).
Тема заняття: "Підсумки курсу".
Запрошуються всі бажаючі!
Для отримання запрошення на відеоконференцію можна звернутись до Абрамова В.О. електронною поштою.

29 квітня 2020 р. відбудеться відкрите заняття  Горбатовського Дмитра Володимировича, викладача кафедри комп’ютерних наук і математики. Заняття буде проведено з дисципліни "Технології розробки комп'ютерних ігор"; для студентів 1 курсу спеціальності "Комп'ютерні науки" (час: 16.50-18.10).
Тема лабораторного заняття: "Принципи левел дизайну".

Запрошуються всі бажаючі! Щоб отримати посилання на відеоконференцію, просимо звернутись до Горбатовського Д.В.  електронною поштою.

З технічних причин відкрите заняття Прошкіна Володимира Вадимовича, доктора педагогічних наук, доцента, професора кафедри комп’ютерних наук і математики переноситься на 7 травня 2020 р. Заняття буде проведено з дисципліни "Прикладна математика: теорія ігор" для студентів 2 курсу спеціальності "Математика" (за допомогою відео конференції Google Hangouts, час: 8.30 – 9.50). Тема заняття: "Динамічні ігри з повною інформацією".

Запрошуються всі бажаючі!
Для отримання запрошення на відеоконференцію можна звернутись до Прошкіна В.В. електронною поштою.

8 травня 2020 р. відбудеться відкрите заняття  Скоробрещук Галини Миколаївни, старшого викладача кафедри комп’ютерних наук і математики. Заняття буде проведено з дисципліни "ІКТ в соціальній роботі"; для студентів 1 курсу спеціальності "Соціальна робота" (за допомогою відеоконференції Hangouts Meet, час: 9.55 – 11.15).
Тема лабораторного заняття: "Організація та проведення опитувань за допомогою Google-форми".

Запрошуються всі бажаючі! Щоб отримати посилання на відеоконференцію, просимо звернутись до Скоробрещук Г.М. електронною поштою.

Сторінка 1 із 5