Оголошення

14 березня 2020 р. Київський університет імені Бориса Грінченка, Інститут математики НАН України, Київський академічний університет, КПНЗ "Київська Мала академія наук учнівської молоді", НЦ "Мала академія наук України" та Державні науково-технічна бібліотека проводять Міжнародний день числа «Пі».

Запрошуємо долучитись: студентів, учнів, викладачів, вчителів. На різних локаціях (див. Програму святкування) планується дуже цікава програма: турніри, квести, майстер-класи, науково-популярні лекції,...печеньки та інше.

Реєструєтесь і ... до зустрічі!

В Університеті Грінченка (вул. Тимошенка 13-б, ст.м. Мінська) починаємо о 10:30 год.- з урочистого відкриття нашого свята.

До речі, для участі в заходах не потрібно досконало знати математичні формули і теореми, досить любити математику, вміти логічно мислити, мати хороший настрій і прагнення до перемоги!
З нетерпінням чекаємо!

imgonline-com-ua-CompressBySize-FJG6qdZi8tGjHDq.jpg

imgonline-com-ua-CompressBySize-z445Cvolw4.jpg

Шановні студенти, аспіранти, докторанти і молоді учені!
Запрошуємо Вас 21 травня 2020 року взяти участь уVІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції  молодих науковців «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ – 2020» (ІТ-2020)

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ
  1. Використання інформаційних технологій в освіті та науці.
  2. Апаратне і програмне забезпечення інформаційних технологій.
  3. Математичне моделювання та обчислювальні методи.
  4. Технології, методи та засоби захисту інформації в інформаційно-комунікаційних системах.
Додаткові відомості про конференцію за посиланням.

22 квітня о 10 год. (2 пара) в ауд.320 відбудеться відкрите практичне заняття з дисципліни "Сучасні інформаційні технології в іноземних мовах" для студентів спеціальності 035.05.01Мова і література (іспанська) викладача кафедри комп'ютерних наук і математики Сабліної Милани Андріївни.

Тема практичного заняття: "Технологія створення нелінійних інтерактивних презентацій". Запрошуються усі бажаючі.

14 травня о 16:50 (VІ пара) в ауд. 505б відбудеться відкрите лабораторне заняття професора кафедри комп’ютерних наук і математики Бушми Олександра Володимировича з дисципліни "Операційні системи та системне програмування" у групі ІНб-1-15-4.0д
Тема заняття: "Налаштування мережевих функцій та засобів моніторингу ОС Linux ".

18 квітня об 11 год. 50 хв. (3-я пара) в ауд. 320 відбудеться відкрита лекція з основ програмування для студентів спеціальності 111 Математика доцента кафедри комп'ютерних наук і математики Спасітєлєвої Світлани Олексіївни.

Тема лекції: "Принципи об’єктно-орієнтовного програмування. Класи та об’єкти".

Запрошуються усі бажаючі.

Сторінка 1 із 3