Оголошення

Шановні студенти Факультету інформаційних технологій та управління, запрошуємо на лекцію Курбатова Олександра, blockchain дослідника компанії Distributed Lab, на тему «Вступ до блокчейну та децентралізованих технологій» («Brief intro to blockchain and decentralized technologies»), яка відбудеться 22 вересня 2021 року (середа) на V парі (15:20-16:40 год) в 504 аудиторії.

25 жовтня 2021 р. кафедра комп’ютерних наук і математики Факультету інформаційних технологій та управління проводить наукову конференцію «Студентський науковий пошук-2021».

Запрошуємо до участі! Для цього необхідно до 14 жовтня 2021 р. тези доповіді (вимоги нижче) надіслати на електронну пошту О.М. Глушак: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Участь в конференції може розглядатись як презентація матеріалів, підготовлених за результатами ваших наукових досліджень в рамках бакалаврських та магістерських дипломних робіт (проєктів).

Увага: форма проведення (очно чи онлайн у форматі відеоконференції) буде визначена пізніше з врахування карантинних обмежень.

 

Вимоги до оформлення тез

18 вересня 2021 р. стартує Студентська першість світу з програмування ІСРС у Південно-східній Європі, яка є складовою частиною відбіркових змагань Міжнародної командної студентської олімпіади з програмування (ICPC – International Collegiate Programming Contest) під егідою Асоціації обчислювальної техніки (ACM – Association for Computing Machinery) і проводиться за узгодженими з нею правилами.

АСМ-ІСРС є найстарішою, наймасовішою і найпрестижнішою всесвітньою студентською олімпіадою, що викликає величезний інтерес серед студентів, які бачать своє майбутнє в сфері інформаційних технологій. Перемога на цих змаганнях є показником сильних інтелектуальних можливостей студента, що підвищує привабливість випускника в очах потенційних роботодавців.

Базами для команд студентів університетів, коледжів та школярів м. Києва і Київської області на І етап (18 вересня 2021 р.) є Київський університет імені Бориса Грінченка, Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Національний університет біоресурсів і природокористування України.

Запрошуємо команди до участі!

Необхідна попередня реєстрація команд.

При цьому потрібно обирати одну із баз, на якій буде змагатись команда: Kyiv (KUBG), Kyiv (NUBIP), Kyiv (KNU).

За додаткової інформацією можна звертатись в організаційний комітет І етапу на базі Університету Грінченка: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Литвин О.С.)

Проводь 3 інтенсивні дні (15-16 квітня 2021) на ONLINE-фестивалі Career Shoot!

Тут на тебе чекають:

🔺вебінари, які прокачають твої hard та soft skills. Жодної води - тільки практична та актуальна інформація;

🔺панельні дискусії, де ти отримаєш відповіді одразу від кількох роботодавців;

🔺чат-боти, де ти зможеш персонально запитати про кар‘єрні можливості в компанії мрії, а може навіть одразу податися на вакансію;

🔺розіграші й подарунки, щоб зробити твій день ще яскравішим. 

 

Понад 15 роботодавців пропонують найкращі job openings саме для тебе. Цього квітня твоя кар‘єрна ціль буде досягнута!

Реєструйся на Career Shoot до 12 квітня, щоб отримати повний розклад можливостей: https://forms.gle/5MJrizCy7Km6VQLH9

 

Компанії-роботодавці: SoftServe, Unilever, Genesis, JTI, Cola-Cola HBC, Deloitte, Wesoftyou, BAT, Volia, PwC, 3shape, PMI, Readdle, INTERTOP, Metinvest, Fozzy Group.

 

Детальніше про захід на сайті: http://careershoot.online/

 

До зустрічі!

platinum_kitm.png

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі, організованому командою міжнародного проєкту PLATINUM (ПАРТНЕРСТВО ДЛЯ НАВЧАННЯ ТА ВИКЛАДАННЯ МАТЕМАТИКИ В УНІВЕРСИТЕТІ - Erasmus+ KA203 Strategic Partnerships for higher education ProjectPartnership for Learning and Teaching in University Mathematics” (2018-1-NO01-KA203-038887). Контекстом проєкту стратегічного партнерства є викладання та навчання математики на університетському рівні в різних країнах. Консорціум координується Університетом Агдера (Норвегія) і включає вісім університетів з Чехії, Німеччини, Нідерландів, Норвегії, Іспанії, України та Великобританії.

Звертаючись до ініціативи Європейської Комісії щодо «покращення взаємодії між теоретичними дослідженнями та педагогічною практикою, щоб забезпечити належним чином визнане викладання, засноване на найсучасніших знаннях, а випускники мали міцні аналітичні навички та уміння вирішувати проблеми», учасники проєкту прагнуть вдосконалити викладання математики на основі підходів, які базуються на запитах, що дозволяє студентам досягти концептуального розуміння математичних дисциплін, необхідного для вирішення проблем в техніці, науці та на ринку праці. Під час вебінару команда PLATINUM представить інтелектуальні результати проєкту та приклади завдань з математики на основі запитів, розроблених та протестованих на різних курсах в університетах-партнерах. Основні доповіді виголошують: академічний керівник проєкту професор Барбара Яворскі (Університет Лафборо) та запрошений спікер професор Мішель Аріті (Паризький університет Дідро); професор Рейнхард Хохмут (Університет Лейбніца, Ганновер).

Вебінар організовує Університет Масарика у співпраці з Університетом Агдера та MatRIC, Центром досконалості викладання математики. Щоб допомогти слухачам із порушеннями слуху, під час вебінару будуть надані субтитри до тексту всіх презентацій. Для вирішення запитань учасників організовано три сесії запитань та відповідей та завершуватиметься вебінар з панеллю із запрошеними спікерами.

Посилання для реєстрації на вебінар:

https://uia.pameldingssystem.no/platinum-webinar-march-2021

Сторінка 1 із 7