І відбірковий етап Студентської першості світу з програмування ІСРС у Південно-східній Європі на базі Київського університету імені Бориса Грінченка

18 вересня 2021 р. стартує Студентська першість світу з програмування ІСРС у Південно-східній Європі, яка є складовою частиною відбіркових змагань Міжнародної командної студентської олімпіади з програмування (ICPC – International Collegiate Programming Contest) під егідою Асоціації обчислювальної техніки (ACM – Association for Computing Machinery) і проводиться за узгодженими з нею правилами.

АСМ-ІСРС є найстарішою, наймасовішою і найпрестижнішою всесвітньою студентською олімпіадою, що викликає величезний інтерес серед студентів, які бачать своє майбутнє в сфері інформаційних технологій. Перемога на цих змаганнях є показником сильних інтелектуальних можливостей студента, що підвищує привабливість випускника в очах потенційних роботодавців.

Базами для команд студентів університетів, коледжів та школярів м. Києва і Київської області на І етап (18 вересня 2021 р.) є Київський університет імені Бориса Грінченка, Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Національний університет біоресурсів і природокористування України.

Запрошуємо команди до участі!

Необхідна попередня реєстрація команд.

При цьому потрібно обирати одну із баз, на якій буде змагатись команда: Kyiv (KUBG), Kyiv (NUBIP), Kyiv (KNU).

За додаткової інформацією можна звертатись в організаційний комітет І етапу на базі Університету Грінченка: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Литвин О.С.)