Курси для студентів та вчителів математики 2018-2019

Курси для студентів та вчителів математики 2018-2019

Matematika kursi

Київський академічний університет спільно з Інститутом математики НАН України та Київським університетом імені Бориса Грінченка розпочинає проведення безкоштовних регулярних курсів підвищення кваліфікації для вчителів математики середніх шкіл, а також студентів - майбутніх вчителів!

На цих семінарах слухачі зможуть оновити свої знання з математики і також відкрити для себе багато нових і цікавих задач, які можна запропонувати учням для розв'язання на уроках і на гуртках з математики.

Курси проводяться щосуботи з 10:00 до 12:00 в приміщенні Інституту математики (вул. Терещенківська, 3) з 15 вересня по 8 грудня та з 19 січня по 27 квітня.

Орієнтовний об’єм курсів -- 60 годин.

Лектор: Тарас Дмитрович Тимошкевич, кандидат фіз.-мат. наук, старший науковий співробітник Українського гідрометеорологічного інституту.

Якщо у Вас виникнуть питання, звертайтеся за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Реєстраційна форма для участі: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeYZaX756aNFQGj7STOnZpXvxOW-_mAbhMpmT1wsmfM5xIdtg/viewform


Приблизну програму курсів можна подивитися на сайті курсів