buinytska

o.buinytska@kubg.edu.ua
вул. Тимошенка, 13-б, каб. 004А

Буйницька Оксана Петрівна

Доцент кафедри комп`ютерних наук і математики

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук, доцент

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Експертиза сучасного інформаційного комунікативного середовища

Моделювання високотехнологічного освітнього середовища

Проектування та експертиза високотехнологічного інформаційного освітнього середовища

Біографія

1995 р. - закінчила з відзнакою Кам’янець-Подільський державний педагогічний інститут імені В.П. Затонського за спеціальністю 0104 - фізика, здобула кваліфікацію вчитель фізики, інформатики та обчислювальної техніки.
Працювала вчителем фізики, вчителем інформатики, старшим лаборантом.
2006 р. - викладач, старший викладач кафедри інформатики Київського міського педагогічного університету імені Б.Д. Грінченка.
2008 р. - заступник директора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Інституту психології та соціальної педагогіки.
2012 р. - завідувач науково-дослідної лабораторії інформатизації освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Автор понад 60 наукових і науково-методичних публікацій, навчальних та навчально-методичних посібників для студентів вищих навчальних закладів.

Професійний і науковий інтерес

Формування професійної інформаційно-технологічної компетентності майбутніх соціальних педагогів.

Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес вищих навчальних закладів, інформаційний простір сучасного університету.