Міжнародна науково-практична конференція IEEE «Проблеми інфокомунікацій. Наука і техніка»

 

З 8 по 11 жовтня 2019 року в стінах Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася Міжнародна науково-практична конференція IEEE «Проблеми інфокомунікацій. Наука і техніка» (Problems of Infocommunications. Science and Technology, PIC S&T’2019, http://picst.org/). Конференція відбулася за сприянням представників Харківського національного університету радіоелектроніки.

На секціях обговорювалися проблеми теорії інфокомунікаційних систем, кібербезпека, інфокомунікаційні аспекти економічної безпеки, інфокомунікаційні технології і мережева інфраструктура, а також безпроводові інфокомунікаційні технології та мережі. Крім визнаних науковців в секціях активно брали участь магістранти і аспіранти Київського університету імені Бориса Грінченка та інших закладів вищої освіти України.

Географія учасників покриває практично всі великі міста України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Вінниця, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці та інші. В конференції взяли участь також представники США, Швеції, Данії, Мексики і Польщі. Віддалено за допомогою телеконференцій були задіяні також представники Вірменії, Китаю, Грузії, Індії, Казахстану, Молдови, Пакистану, Саудівської Аравії, Словенії і навіть В’єтнаму.

 

Фото - тут

Посилання на оригінальну статтю