Участь у Міжнародному інформаційному тижні Програми Європейського Союзу Еразмус+ в Україні

Викладачі кафедри інформаційної і кібернетичної безпеки взяли участь у Міжнародному інформаційному тижні Програми Європейського Союзу Еразмус+ в Україні, що відбулася з 5 листопада 2018 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

В перший день обговорювалися національні пріоритети у сфері вищої освіти (доповідав заступник Міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич), питання стратегічного партнерства, альянсів знань, розвитку потенціалу у сфері молоді, пошук партнерів та уникнення дублювання, а також оголошення конкурсу 2019 року (директор Національного Еразмус+ офиса в Україні Світлана Шитікова).

Крім того, з вітальним словом виступали: перший секретар Представництва Європейського Союзу в Україні Фредерік Куне, аташе з питань наукового та університетського співробітництва

Посольства Франції в Україні Сільвен Ріголе і проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченкам Петро Бех.

Матеріали інформаційного тижня сприятимуть розбудові міжнародного співробітництва викладачів та студентів факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка.