Відкриття унікального навчального «Кіберполігону»

15 листопада 2018 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулося урочисте відкриття "Центр дослідження технологій захисту інформаційних активів".

 

За вікном століття інформаційних технологій, не є дивиною що суспільство просто потребує гарних спеціалістів в сфері кібербезпеки. Саме цим обумовлена мета створення навчального «Кіберполігону». За словами завідувача кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки Бурячка Володимира Леонідовича в даній атмосфері та за наявності даного обладнання студенти зможуть з легкістю вивчати методи, алгоритми та процеси захисту інформації, моделювати мережі, атаки, не виходячи за межі аудиторії.

 

Після відкриття Центру гостям було запропоновано стати учасниками круглого столу «Кібербезпека: освітній аспект». Питання стосувалися підготовки майбутніх фахівців, співпраці роботодавців з закладами вищої освіти, розглядалися програмно-технічні аспекти безпеки.Обговорення вийшло досить активним та продуктивним, кожний гість мав можливість висловити свою думку та підтримку.

 

Фото: https://www.facebook.com/pg/grinchenkouniversity/photos/?tab=album&album_id=1944900608922139

Відео: https://www.facebook.com/astudia.grinchenko/videos/1613327385435154/